Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Има некој кој ќе успее да ми најде драјвер за веб камера Самсунг pleomax PWC-4000, Зелено се знае дека ќе добие оној кој ќе ми најде :)
 

Ghost !!!

嚎噰匕勞媲噢卹綞听뻗
Член од
9 септември 2007
Мислења
344
Поени од реакции
0
Јас барам линк за Windows Vista, ако некој ја симнал од Интернет и ја инсталирал па била во ред (без вируси и сл.).


Дали PC-to со сите негови компоненти ти е компатибилно со Виста...Доколку немаш оригинал драјвери само трошиш време и залудно ќе ги загубиш подесувањата кои по толку време си ги прилагодил за себе...Менувањето на виста не е најдобар потег...се додека не излезе финалната верзија без БАГОВИ...
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Прво запрашајте се дали има некоја причина за да се префрлите на Виста. За мене нема, стариот добар ХР си фура, остај тоа directX 10 бакрачи, живи глупости, 1 шејдер повеќе и демек е поубаво на очи.
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.360
Поени од реакции
25.055
Ми треба Total Video Converter, по можност целосна верзија. Ако има некој, нека ми прати линк по пп
 

viktordojran

пссwd
Член од
11 септември 2007
Мислења
351
Поени од реакции
30
e daj kazete nekoe programce za gledanje satelitski programi.ovaa jlc's ja imam ama nekako slabo nesto vrsi rabota daj ako znae nekoj neka mi kaze.poz fala
 
Член од
25 септември 2007
Мислења
14
Поени од реакции
1
dali nekoj moze da mi najde translator makedonsko-angliski(i obratno)
itno mi e
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
da ama tamu e za eden zbor .... mi treba za pogolem tekst :nesum:
Ти како сакаш , да бапнеш цел текст и да ти даде превод од Мак - Анг , така ? Е тоа незнам пробај на Гугле , гарант нешто ке се најде . Ај ако најдам и јас нешто ке постирам , зш и мене ми треба вакво нешто.:wink:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom