Барам програма

Статус
Затворена за нови мислења.

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Еј кој е најновиот програм за торенти,јас го имам Bit Torent 6.1.2
и коа симнувам нешто ми кочи.Кажете кој е најнов да го симнам.:smir:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Која програма да ја спуштам за да стартувам игри во .iso file? Порано го правев тоа со Daemon Tools, преку mount image, но ме интересира дали има некоја друга? Фала однапред :)
 

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.291
Поени од реакции
1.583
Која програма да ја спуштам за да стартувам игри во .iso file? Порано го правев тоа со Daemon Tools, преку mount image, но ме интересира дали има некоја друга? Фала однапред :)
Еве ти бесплатна Само Virtual CloneDrive
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
Која програма да ја спуштам за да стартувам игри во .iso file? Порано го правев тоа со Daemon Tools, преку mount image, но ме интересира дали има некоја друга? Фала однапред :)
имаш PowerISO, Magic Iso ,Virtual CD v9,Daemon Tools, Alcohol.... итн
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
Да не знае некој дали постои програм за Linux или за Windows со поддршка за .toast фајлови или... ?
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Да не знае некој дали постои програм за Linux или за Windows со поддршка за .toast фајлови или... ?
За Mac беа тие фајлови? Инаку може за Win преку Nero со burn image ај пробај да го преименуваш во .iso и така направи види дали ќе се среди мислам дека може.
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
За Mac беа тие фајлови? Инаку може за Win преку Nero со burn image ај пробај да го преименуваш во .iso и така направи види дали ќе се среди мислам дека може.
За Mac се тие фајлови. :) Иначе бидна со промена од .toast во .iso

Thanks :smir:
 

Fama

Bombin' thru the speakaz
Член од
10 февруари 2009
Мислења
518
Поени од реакции
19
Ако може Sony Vegas 9.0 или некоја слична програма како оваа(само не Movie Maker). Благодарам
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom