Балканска еБанка

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
12.260
Поени од реакции
4.434
Викса сеа води утринска програма на Сити радио, „Нарачавте будење“.
Брејк колку што знам не е со власта.

Патем, и колегијален е. Ја менува и колешката Елена која е на породилно отсуство.
 

демнач

Неафирмиран кајганџија
Член од
11 август 2008
Мислења
1.618
Поени од реакции
406
Не е баш за кажување, оти ќе испадне го напаѓам, а он не е тука да се брани, што делува педерски.

Само едно ќе кажам испадна голем педер. ;)
Се плашиш од Викса да не те нападне:eek::pos:
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
10.663
Поени од реакции
4.867
Паметам пред некоја година имаа обид за враќање па одеа и на Сити и на Метрополус радио но брзо и тоа згасна.
Сега не се веќе во радио мислам. Сега се на Јутјуб и Фејсбук.

Јас порано и слабо сум ја слушал емисијата затоа што и не сум од Скопје за да слушам Сити радио а на интернет да слушам радио немам многу навика. Сега често сум на Јутјуб супер е ќе може да поминуваат поинтересно деновиве. На Јутјуб и Фејсбук можеме да си правиме разговори.

Наместо телефонско јавување би било добро да направат Вибер и Скајп јавувања да им се јавуваат на камера.
 

kazanski

чилакс
Член од
3 октомври 2011
Мислења
303
Поени од реакции
304
ако не се лажам, спомна дека ако стигнат до 5000 сабскрајбери ќе стримаат 2 пати во неделата.

 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
10.663
Поени од реакции
4.867
Во кое студио се сега?
 
На врв Bottom