Балканска еБанка

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.640
Поени од реакции
18
Слуша ли некој на сити радио?

Мислам дека е многу добро, мислам онака, без музика, за сеир впрочем како и сите емисии со Викса. Иде во понеделник и вторник од 24:00 до 26:00

Јас слушам, слушајте и вие
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
45
Dimitarc напиша:
впочем како и сите емисии со Викса. Иде во понеделник и вторник од 24:00 до 26:00

Јас слушам, слушајте и вие
ај појасни ми 24-26
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.640
Поени од реакции
18
така иде на рекламата.

Иначе е од 12 вечер до 2 сабајле

т.е. почнува кај и да е

Кој има кабловска од телекабел на инфо каналот има пренос во живо од камерата
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.640
Поени од реакции
18
Macedalien од 00:00 до 02:00

веќе ако треба да бидеме по прецизни

ај сега некој да каже импресии за емисијата
 

Овердрајв

Модератор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
4.255
Поени од реакции
569
го слушав порано и се газев од смеење.. (=

сега немам кога.. тоа време или пишувам семинарски/есеи, или пробувам да надокнадам сон од претходните денови што не сум спиел (=
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.640
Поени од реакции
18
ЈЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Ја добив фотосесијата! Сега треба да се јавам да си закажам кога сликање!!!
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.288
Поени од реакции
28.903
Dimitarc напиша:
ЈЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Ја добив фотосесијата! Сега треба да се јавам да си закажам кога сликање!!!
Каква фотосесија бе мен?

Бај д веј, добра е емисијата. Ја пратам кога имам време. :wink:
 

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.640
Поени од реакции
18
Acid напиша:
Каква фотосесија бе мен?

Бај д веј, добра е емисијата. Ја пратам кога имам време. :wink:
Одам, ке ме дотераат, ке ме ишишаат и нашминкаат и после тоа се препуштам на 4 саата сликање. Најтрагичното е што ако ме бива ке ме викаат и понатака. Додуша не е трагично уопште
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.304
Поени од реакции
226
Dimitarc напиша:
Одам, ке ме дотераат, ке ме ишишаат и нашминкаат и после тоа се препуштам на 4 саата сликање. Најтрагичното е што ако ме бива ке ме викаат и понатака. Додуша не е трагично уопште
:pos::pos: фино фино :pos::pos:
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.304
Поени од реакции
226
Го неам слушано никогаш...мислам...:icon_conf

P.S.Со среќа ДимитарЦ!!! Ај па да те видиме на избор за мистер на Македонија!!! Јухуууу :music3::icon_lol:
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.288
Поени од реакции
28.903
Да не зборевме за емисијата?
Мислам дека е време да се вратиме на темата, ако има нешто повеќе да се каже за неа.

Оф топик муабети можете и по ПП.
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
12.261
Поени од реакции
4.434
Паа не сум го слушал одамна, на времето тоа ми беше омилена радио емисија... бај д веј Викса има неколку добри финти кои станале скопски финти благодарение на слушаноста на оваа емисија...

Сепак ке повторам.. најдобра му беше емисијата што ја водеше на Мега радио.
 
На врв Bottom