Апчиња (Витамини)

Член од
3 јуни 2018
Мислења
86
Поени од реакции
29
Ке ве замолам предлог препарат за подигање на имунитет (хардкор)
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
13.266
Поени од реакции
7.029
Ке ве замолам предлог препарат за подигање на имунитет (хардкор)
Имаш на интернет многу природни рецепти за подигање имунитет, зошто ти е хемија, вештачки препарати.
 
Член од
3 јуни 2018
Мислења
86
Поени од реакции
29
Имаш на интернет многу природни рецепти за подигање имунитет, зошто ти е хемија, вештачки препарати.
Небитно...ако знаеш нешто може и природно а може и не природно
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
13.266
Поени од реакции
7.029
Небитно...ако знаеш нешто може и природно а може и не природно
Напротив, битно е.
Синтетички препарати има еден куп, така да ако си мрзелив и нејќеш секојдневно да цедиш, матиш, разни овошја, зеленчуци, мед, апетисани, тогаш оди у било која аптека и таму ќе ти понудат богат избор од разни фирми за подигање на имунитет.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
13.156
Поени од реакции
21.767
...имунитет е и начин на живеење, навики и дисциплина на телото тоа не се купува со пари, туку се чува и надградува!
 
Член од
3 јуни 2018
Мислења
86
Поени од реакции
29
Проблемот е што цел ден спијам нишо не можам да јадам...цел ден 2-3 смутиња ако се напијам и неможам ништо повеќе од храна да внесам...вака ми е скоро една недела а претходно не бев болен инаку немам температура само немам сила/енергија имунитет....
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
11.109
Поени од реакции
22.854
Проблемот е што цел ден спијам нишо не можам да јадам...цел ден 2-3 смутиња ако се напијам и неможам ништо повеќе од храна да внесам...вака ми е скоро една недела а претходно не бев болен инаку немам температура само немам сила/енергија имунитет....
А да си тркнеш до матичен, и да те прати да провериш крвна слика за почеток?
Многу работи може да ти влијаат за вакво нешто, јас би го барал проблемот, џабе ќе ти препорачаме имуно бустери.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
13.266
Поени од реакции
7.029
Проблемот е што цел ден спијам нишо не можам да јадам...цел ден 2-3 смутиња ако се напијам и неможам ништо повеќе од храна да внесам...вака ми е скоро една недела а претходно не бев болен инаку немам температура само немам сила/енергија имунитет....
Убаво ти пиша @bijons ..незнам колку години имаш, дали учиш, што правиш штом цел ден само спиеш??? Можно е да ти треба психијатар, психолог, друштво, хоби.....па ке закржлавиш бе човече, што е тоа цел ден во кревет да лежиш:facepalm:
 
Член од
3 јуни 2018
Мислења
86
Поени од реакции
29
20 години имам инаку на факс сум..работам само преку лето...
Инаку и ми зует главата и ме болит малце горе кај темето/кај што се носит капа а понекогаш и како да не ја осеќам и како ладна ми е нон стоп инаку проблеми со глава сум немал ни други здравствени проблеми затоа прашав..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom