Амди Бајрам

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
It's not Christmas till i hear the Bajram song!
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
^
За тебе брат јас сум Кока Кола:pos2:

Што да кажам брат, ситуацијава е грозна, а денес секој може да биде и Кока Кола:pos2::pos2::pos2:

Амди Бајрам = Д Бест Кока Кола, Амди Бола:pos2:
 

АздисаноСакавче

Passionate Hentai Fan
Член од
19 декември 2010
Мислења
155
Поени од реакции
13
Синот на Амди-Кола - Габриел-Кола Лајт правел нереди по ресторани оти уште не биле стасани лименките со неговиот лик.
 

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.589
Поени од реакции
6.291
Сите ние курбан, само Амди Бајрам!
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.074
Поени од реакции
2.681
Новите „Бисери“ на Амди Бајрам:
1. 01:52 Каолицинорот пантер
2. 03:08 Синоќа 3 сати од 2 до 3 до 5 не сум спиел...
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.309
Поени од реакции
6.648

на Амди му направиле ампутација на едната нога... Во видеото не открива многу, само дека планира да стави протеза и така да се врати во политиката назад.
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.074
Поени од реакции
2.681
Беше мрак, а таа беше гола, ама ладна како Амди Бајрам...

Амди Бајрам сега веќе не е Кока Кола сега веќе е ПЕЛИСТЕРКА, потакај ќе биде Пелагонка...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom