Амди Бајрам

kalimero456

Имам 100 проблеми а 1 ми е пари а пари немам 1312
Член од
7 ноември 2019
Мислења
3.500
Поени од реакции
3.727
amdi bese koka kola sega e pepsi
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
16.354
Поени од реакции
8.574
Што се случи со Амди Бајрам, го снема?
Негде прочитав дека бил болен и имал тешка операција, му ја отсекле едната нога...страшно:(
 
Член од
15 април 2019
Мислења
922
Поени од реакции
1.451
Што се случи со Амди Бајрам, го снема?
Негде прочитав дека бил болен и имал тешка операција, му ја отсекле едната нога...страшно:(
da be sekerash bil i zatoa a i sega e u losho stanje deka ne mu zarasnuvala ranata. ama pak ke kazam taka slusnav ne me fakjajte za zbor.
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.077
Поени од реакции
2.681
Зошто Амди Бајрам имал најголемо к*риште во трето одделение ?
Затоа што во трето одделение имал 18 години.


Ебати зелките садете моркови !
„Амди Бајрам“...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom