Амди Бајрам

K

kalimer0

Гостин
Мене не ми е смешно. Дали сум ретардиран?
Нормално не значи дека си ретардиран секој има различен смисол за хумор, тоа што некому му е смешно незначи дека и тебе мора да ти биде :)
 

stormspeaker

Бекрија
Член од
4 октомври 2008
Мислења
1.858
Поени од реакции
1.343
Хамбургер + Амди Бајрам 0,5л = 150ден.
 
B

BooBojan

Гостин
Ова Coca-Cola форава е една од најдобрите фори што ја имам слушнато добра е за да спуштиш некого каде што е.
Оставите сега ова некој клипче да не има најдено со Амди кога зборуваше кога му дал на Б.Ц. "гол со пета мегу нозе во XXминута" и после изјавата лежеше во затвор.:pos2:
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.895
Поени од реакции
57.644

Мало виски мало Амди Бајрам.... :pos:
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
Правиле муабет Кока Кола и Фанта:
Кока Колата и рекла на Фантата:
-Јас сум за тебе Амди Бајрам !!

:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom