АздисаноСакавче

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Абе бате, нешто ги избегнуваш дискусииве, се извлекуваш на валкани начини. Не си расположен, немаш време или пак сметаш дека не вреди да се водат? Ајде пример продолжи ја таа за ХЛ, навистина ме интересира туѓо (конструктивно) мислење и батали тоа што пробувам да убедам некого, за вакви работи не се прави тоа.
    Ако не пак, ќе се начекаме на некоја друга.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom