Амди Бајрам

G

GucciMane

Гостин
Собери 4 Амди Бајрам капачиња и освој оригинална Амди Бајрам чаша.:vozbud::vozbud:
 
G

GucciMane

Гостин
Ти со пола човек-пола ништо! :))))) хахахаха колку е одлепен:vozbud:
 
M

MacedoniaGirl

Гостин
Кока Колата му рекла на пепсито: Јас сум за тебе Амди Бајрам :pos:
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
9.907
Поени од реакции
5.927
Цветко оди во продавница и и вика на продавачката:
- Тетке дај ми две Амди Бајрам од 0,5 литри и едно пепси.
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
2.673
Поени од реакции
6.201
Харе Кришна Харе Кришна Кришна Кришна Харе Харе Амди Бајрам Амди Бајрам Бајрам Бајрам Амди Амди

П.С Ако доволно долго мантрате и пред себе имате шише Кока Кола....ќе се отвори капачето и ќе излезе џинот маскиран како Амди Бајрам и ќе ви исполни 2-ипол желби 102,3%
 
Член од
13 октомври 2007
Мислења
3.175
Поени од реакции
433
За мене Скопско ,за женската Амди со лед..
 

L-A-V

who cares? =)
Член од
2 декември 2008
Мислења
477
Поени од реакции
57
и што е финтава со темава ?????????????? :nesvest:
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.931
и што е финтава со темава ?????????????? :nesvest:
Од Македонија си рајт?

Би требало да го знаеш човекот и би требало да знаеш дека доби патент неговото име да биде користено место Кока Кола :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom