Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Наместо да и помогнете на Принцесс вие уште толку ја избунивте.Секој има право на свое мислење и од свој агол гледа на работите.И доста со препукувања меѓусебни:star:
 

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
Да, ширете ја љубовта.









Преку манипулации и самозалажување.
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Се бара Бада Бинг да се банира од темава, под обвинение дека со своите совети успева да искомплексира, разочара, бутне у депресија, расплаче, обесхрабри и изремети милиони форумџии кои и се обраќаат на форумската јавност за совет. :pos:

Не се чудете ако по следното негово постирање на темава со некој од неговите navodnici:советиnavodnici:, се зголеми бројот на самоубиства ширум републикава. :pos:

Сори фор д офф топик. :pipi:
 

Bada Bing!

шшшшшш
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.671
Поени од реакции
114
ОК, еве уште еден совет за младата дама.


Срц принцеза, ќе му титкаш во ноќта и ако те фати значи дека те свиѓа, ако не пак значи те свиѓа (али не е свесен што може да пропушти, мажи знаеш абер немаат!). Е сега за да се фатите, ќе идете у некоја биртија каде за ефтино ќе го опијаниш (речиси до онесвестување) и ќе го смуваш. И така пет вечери по ред и твој е!
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
leandra напиша:
Наместо да и помогнете на Принцесс вие уште толку ја избунивте.Секој има право на свое мислење и од свој агол гледа на работите.И доста со препукувања меѓусебни:star:
И доста со оф топик:star:
Бада, на принцесс мислам дека и се доста твои совети:smir:
 
Член од
2 април 2007
Мислења
2
Поени од реакции
0
луѓе помогнете ми ве молам.заљубена сум во мојот најверен другар мислам дека и он ме сака ама не сум сигурна.а најстрашно е тоа што имам дечко.нека ми каже некој што да правам
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
ku4ka напиша:
луѓе помогнете ми ве молам.заљубена сум во мојот најверен другар мислам дека и он ме сака ама не сум сигурна.а најстрашно е тоа што имам дечко.нека ми каже некој што да правам
Зошто секогаш истите проблеми се појавуваат. Зар нема други проблеми како, лезбејка сум или слично? :toe: Прво, не си кучка, заборави на Парис Хилтон, второ, додека си малолетна, јебига пробај да го фатиш другар ти. Пушти му се смувај го, ама претходно откачи го дечко ти. Верувај ми, малку сум постар ама доволно. Има време, ќе се заљубиш пак во животот. Нема да умреш на крајот на школската година... :wink:
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
ku4ka напиша:
луѓе помогнете ми ве молам.заљубена сум во мојот најверен другар мислам дека и он ме сака ама не сум сигурна.а најстрашно е тоа што имам дечко.нека ми каже некој што да правам
Смувај се со него,види кој ти одговара појќе и go for it...па ако си во ситуација да бираш бирај :)
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
Кучко, види вака. Ако си заљубена во твојот најверен другар, омажи се за него. Така ќе сте заедно, а дечкото ќе знае дека си му раскинала. Зошто да се омажиш? Затоа што секоја љубов која не е базирана на пријателство е како дворец изграден во пустина.

А можеш и поинаку... Остај куферите стари, и оди на нов перон. Повози се со автобусот. Ако е океј вожњата, оди во манастир, причекај 10-на години и направи го тоа од погоре. Ако не одиш во манастир за тоа време, имам филинг дека ќе се читаме често тука. :)
----
Garfield, aко ти се води ЉУБОВ, барај тука. Ако си само за физички насластувања... немој :)
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Serpico напиша:
Кучко, види вака. Ако си заљубена во твојот најверен другар, омажи се за него. Така ќе сте заедно, а дечкото ќе знае дека си му раскинала. Зошто да се омажиш? Затоа што секоја љубов која не е базирана на пријателство е како дворец изграден во пустина.

А можеш и поинаку... Остај куферите стари, и оди на нов перон. Повози се со автобусот. Ако е океј вожњата, оди во манастир, причекај 10-на години и направи го тоа од погоре. Ако не одиш во манастир за тоа време, имам филинг дека ќе се читаме често тука. :)
----
Garfield, aко ти се води ЉУБОВ, барај тука. Ако си само за физички насластувања... немој :)
Љубов бе, нормално.
 

DaSiDe

Born Crazy Lived Insaine
Член од
6 март 2006
Мислења
119
Поени од реакции
0
Имам овде две типки до мене и неможам да се одлучам за која било од нив. А и двете ми се свиѓет. Ако може ќе ве замолам за совет што да правам и двете многу ги сакам
 

CT

Член од
21 февруари 2007
Мислења
384
Поени од реакции
2
E bash go objasni problemot. Alal da ti e. Kazhi neshto POVEKJE.. be decko!
Sto te interesira prvata, sto vtorata.. ustvari nema vrska..!
 

Mandy

~Carpe florem~
Член од
26 февруари 2006
Мислења
1.578
Поени од реакции
23
DaSiDe напиша:
Имам овде две типки до мене и неможам да се одлучам за која било од нив. А и двете ми се свиѓет. Ако може ќе ве замолам за совет што да правам и двете многу ги сакам
Очигледно си нерешителен:helou:...ги сакаш или ги свиѓаш двете...па 20 години имаш де... и коа веќе си пишал подобјасни ако сакаш помош:jaj:
 
B

black angel

Гостин
dajte pomos

ima edno tip4e mi se sviga ama koga jas go gledam on ja vrti glavata,koga jas ne go gledam togas on me gleda mene!ajde ve molam SOVET
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
black angel напиша:
ima edno tip4e mi se sviga ama koga jas go gledam on ja vrti glavata,koga jas ne go gledam togas on me gleda mene!ajde ve molam SOVET
се срами, go for it
 

Kajgana Shop

На врв Bottom