Љубовни СМС пораки

  • Креатор на темата A__
  • Време на започнување

Tanurovski

How you doin'
Член од
21 јуни 2007
Мислења
56
Поени од реакции
4
Во голема фрка сум. Ме брка полиција. Доколку те прашаат за мене те молам не отварај уста-знаат како ми мириса курот! :baeh:
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Tanurovski напиша:
Во голема фрка сум. Ме брка полиција. Доколку те прашаат за мене те молам не отварај уста-знаат како ми мириса курот! :baeh:
ллооооооолллзззззз, дружеее:pos2::pos2::zver:
 
S

Sasha

Гостин
Ako sakas da ja vidis LJUBOVTA otvori go srceto,ako sakas da ja vidis OMRAZATA otvori gi ocite...

Ubavo e da znam deka postois vo mojot zivot..ne e bitno ni kolku,ni od koga,ni zosto..ubavo e da gi otvoram ocite i da znam deka si blisku.

Na sekoj glup zbor,ne luti se,na site nasi gluposti seti se,nekogas koga ke zavrsi se ne zaboravaj me,nekogas koga ke ti treba vistinska drugarka pobaraj me.

ti si privlecen,sarmanten,pameten,neodoliv,zgoden,cuvstvitelen,seksi..Ups,pogresen broj-izvini!
 
Член од
10 јули 2007
Мислења
27
Поени од реакции
0
:wub::wub::wub::wub: Коцка лед во твоите усни ладниот допир на твојот јазик во внатрешноста на твојта уста е она што ми треба е она што го посакувам....:wub::wub::wub::wub:
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
-Жената има 4 омилени животни:лисица за околу врат,јагуар за во гаража,тигар за во кревет и еден мајмун за да и ги плаќа сметките!
-Те чекав-те немаше,ти простив-не требаше,те сакав-не мораше,ми беше се-ама не знаеше.
-Мастика џвакам,тебе те сакам.Балонче правам,извини се заебавам!
-Едвај чекам да влезеш во мене,да легнам со тебе,да спиеме заедно,да постанеме едно..засекогаш,твојата пижама
:pos2:
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
~I must have been born under a lucky star,to find a friend as nice as you are.I will follow the rainbow untill the end if you promise forever to be my best friend!
~Mе научи да те сакам,ме научи да те љубам,но никогаш не ме научи како да те преболам кога ќе те изгубам!
~Ако зрното песок е единица за љубовта,тогаш нема да бидат доволни ни сите пустини за да ти докажам колку те сакам!
~Ако ја задржиш поракава ме псоакуваш,ако ја игнорираш ме обожаваш,ако ми одговориш ме сакаш,а ако не ми одговориш не можеш да живееш без мене!Што ќе направиш?
~Ти ја пишувам поракава,не е за спомен-тој бледнее,не е за сеќавање-тоа ќе го снема,туку за љубовта кон тебе,љубов каква што на цел свет нема!
 

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
порано темава беше штосни смс, мислам.

Ако некогаш бидеш осмен, се будиш во три часот наутро и ти треба некој за разговор,јави ми се и јас секогаш ќе бидам спремeн да те пратам по ѓаволите.


Ти имаш се. Ти имаш нешто што јас барам. Ти имаш совршено тело, твоите бакнежи се како од сон... Ти имаш совршена насмевка, а јас... погрешен број

Мобилната телефонијави јавува, ви јавува,ви јавува дека, ви јавува дека вас ве зафркаваат уште од првото јавување.

Ја прашува мајмунот својата мајка: Зошто сме вака грди? Мајката го теши: Биди среќен сине што вака изгледаме да видиш каков е овој што ја чита порaкава.
 

Mädchen

Smile
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.571
Поени од реакции
38
Pred upotreba suv i spusten za vreme na upotreba dignat i vlazen i po upotreba spusten i mokar ... pozdrav od vasiot CADOR

Ako glupavosta bi imala noze, togas ti bi bil STONOGALKA

Jas imav 15 god a toj 25 mi bese strav znaev deka ke boli toj go izvadi a jas se naeziv posle potece krv nikogas dosega ne mi VADELE ZAB
:pos2::pos2::pos2::pos2:​
 

VaZzilL

Сантино Џеновезе
Член од
23 април 2007
Мислења
921
Поени од реакции
39
Ако срцето застане и силно те заболи, ако во градите нешто те стега, ако погледот ти се затемни а паметот ти се помати... Не тоа не е љубов, тоа душо е инфаркт :)
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
~Ако тревата е дрога,тогаш кравите се наркомани
~Наутро го осеќаш,со усните го допираш,со погледот го љубиш,со рацете го држиш,го сакаш врел,го земаш цел и кога знаеш дека е крај,тоа е КАМИЛИЦА ЧАЈ!
~55% ми се свиѓаш,66% ми се свиѓа како размислуваш,77% би те бакнувала,88% би легнала со тебе,99% те сакам,а 100% знаеш дека се заебавам,нели?!
~Вечер ќе играме жмурка!Ако ме најдеш ќе ме ебеш,ако не,позади гаражата сум.
~Love is name,sex is game.Fuck the name and play the game!
~Моето срце е ливада,а ти си единствената крава што пасе на него!
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
бла бла бла
те сакам ја
 

izrod

United brotherhood of chicken nuts
Член од
21 јули 2007
Мислења
336
Поени од реакции
4
шумата е густа пустината е пуста но најсладок е бакнежот со јазикот во уста!
 

*БоРовИнкА*

јас не сум ЛУДА, јас ЛУДО живеам
Член од
20 јули 2007
Мислења
638
Поени од реакции
16
сигурна сум шта осечам и призначу ти...
В
Во
Вол
Воли
Волим
Волим т
Волим те
Волим текилуууу
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
zenskata mi velese da se zapizam da ucam za inziner, za da gradam mostovi sledniot den skoknav od eden...

sry billa toa od tebe go "prepisav" :aplauz: :pehar: :aplauz:
 
Член од
17 јуни 2007
Мислења
196
Поени од реакции
5
оваа порака сигурно сите ја знаете ама јас со мали измени и ја пратив на дргарками ЛУДА по курт.

Of all the friends i've ever meet ur the one i wont forget! and if i die before u do i'll go to hell and see kurt before u do!!!!

здиве жената
 

Kajgana Shop

На врв Bottom