Љубовни СМС пораки

  • Креатор на темата A__
  • Време на започнување

A__

Супер модератор
Член од
16 март 2005
Мислења
4.578
Поени од реакции
7.568
Зафрканции, интересни смс? Некои предлози?
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
Си најдов девојка не убава како шпањолка, не згодна како италијанка, не е газлеста како швеѓанка, не се бакнува како французинка ама пуши како ТУРЧИН!!! :P
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
Едно време ме мааше сериозна параноја дека биг брадр ми ги шпиуниса пораките. У сред такви едни стравувања, добијам СМС од чоекот мој:
"Не го пакуј више хероинот во прашок за перење - Иснија ги испра завесите. P.S. Донеси уше пол кило за теписите." :D
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
-Секоја цигара го скратува животот за 11 минути, а секој оргазам го продолжуза за 15 минути. Затоа пушачи ебете се за живот!

-Добар швалер е како квалитетен детергент, делува брзо, продира длабински, убаво мириса и не остава траги!

-Ако те сретне некаков човек во црвено.. и ти го начука у г`з .. не плаши се тоа е дедо мраз ми исполнува една желба!
 

A__

Супер модератор
Член од
16 март 2005
Мислења
4.578
Поени од реакции
7.568
Имаше една македонска страна за смс со огромна датабаза, да не знае некој како точно е?
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.180
Поени од реакции
34.386
Може македонски СМС пораки? На нерви ми идат српскиве веќе.
 
Член од
23 јануари 2005
Мислења
571
Поени од реакции
8
Поради падот на наталитетот, владата на Р. Македонија одобри курвање безграници со мотото - Не ке ебе кој кого стигне.
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
ke gi izbrisime stom smetale do tolku
 

Mad Maxx

SSG3000
Член од
4 мај 2005
Мислења
1.235
Поени од реакции
64
Кога изгубив доверба во тебе,
Кога изгубив доверба во себе,
Најдов утеха во ИГЛАТА!!!
Сега плетам и многу ми е убаво :D :D :D
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.180
Поени од реакции
34.386
ragazza напиша:
ke gi izbrisime stom smetale do tolku
Не дека ми сметаат Рагаца, не се лути. Ама навистина здосадени се, башка подобро е на нашки, нели?
 
Член од
22 април 2005
Мислења
2.492
Поени од реакции
1.120
Ова "Штосни СМС" се ми се чита "штетни".. не знам зашто :shock: :)

Него се слагам со Acid, па преку глава ми е веќе од српски пораки.. српски преводи и се што е српско (и хрватско)

И потрудете се да ги преведете, ако немаат смисла така, тогаш баталете те ги. Се може и без нив јас мислам..
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.345
Поени од реакции
7.468
Морам да признаам дека долго време ми се допаѓаш, мечтаам по тебе, те посакувам, кога ќе те видам останувам без здив. Те сакам и еден ден ќе те имам Peugeot 407.

Еве уште една, забораиф претходно да ја вметнам.

Јас сум делфин кој плови во длабочините на твоето срце, и затоа немој никогаш да го затвориш за мене, зашто велат дека делфините во темнина умираат!
 

How1TzeR

ШЕВА
Член од
6 февруари 2005
Мислења
367
Поени од реакции
13
Едина работ која ја мрзам е Српски пораки ..(ги мрзам највеќе на свет) и српско мени на телефон .... (Poshalji poruku) :evil: :evil:
мрзам....
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
Ја мрзам секакви пораки со љубовна, еротска, заебантска и каква и да е - вон информативна или договарачка содржина.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom