Ѓоко Танески и екипата во Осло!

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.233


Да не заборави кој е...И уствари знаел инглиш бе! Хај, бај...


Плус и во темава му се удри некој ремет...
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
Ако онакви облечени ќе одат и ако она е толку фамозната креација на Елена Лука,да зејме да се обесиме јас мислам.
Дај шо е проблемон со кореографијана,мене појќе ми наликува на некој стриптиз,а она демек ќе се соблечат и од калуѓерки наеднаш разголени ќе се најдат веќе видено по незнам кој пат.
Или можда е некоја нова стратегија за добивање гласови.
Како и да е сценскиов настап е лошо изрежиран,да се надеваме дека песнава ќе не истајт од цела онаа голотија.
абе не знам дали е онур или шехерезад ама песнава вришти :jaj:
Незнам,мене појќе на машко ми личи:raz:
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
285
Поени од реакции
39
Море кога ке го погледнам видеото Џоле и не е до толку за жалење, отишол човекот да пее па сега дали фиш дали шарк јбг
туку и врвните организатори на евровизијчето не се нај нај
цитирам т.е копирам
IMPORTANT MESSAGE: If non respectful and unpolite comments are posted we will have to remove the possibility to post comments.

Од кога unpolite жити се? :kesa:
 

Pece_Zenskio

џукела
Член од
17 мај 2010
Мислења
154
Поени од реакции
2

koj the rezisa be kojot eden cccc a taja plavusata so e pozadi neka ne s*** g*** , gi pustivme ko luge se napraja stoka
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
ааааааааа утре мора да пуштам да гледам
 

Pece_Zenskio

џукела
Член од
17 мај 2010
Мислења
154
Поени од реакции
2
nema rezon pojke da se pojavuvat ovie vo javnost, v koren samite se srozaja, sam sebe go ubijal
 
P

PewDiePie

Гостин
nema rezon pojke da se pojavuvat ovie vo javnost, v koren samite se srozaja, sam sebe go ubijal
За болдот :pos2::pos2::pos2:

Иначе стварно бе некој пиша погоре,ко луѓе ги испративме,стока се направија.......па уште таа гуската ќе ми прави некои Мајка Тереза фаци,Мацедониа кен ви плис хев јур сапорт???? Мора мрш у пизду материну ебате дебилите,тешко на нас народот штом дошле тие да не претставуваат! :kesa:
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
У однос на второво интервју
1.Џоле се поприбрал не беше го изгубен во свемирот
2.Шо и е на Дејана бре не е возможно онолку човек да се ака од земја...mwa mwa mwa:nesvest:
3.Шо поглед ќе беше оној на плавушана на крајот:nesvest:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom