Cassaro
Поени од реакции
10.314

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Ти ли беше потпишан Инфинити на кантер? : D
    ти текнува на стрипот што ми го направи кога се каравме ко копиљана? исти му направил некој на Едерсон хаха ама ми се изгуби по интернетов ако го најдам, ќе го постирам
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Cassaro
    Cassaro
    Cassaro
    Да да тоа ми падна вчера прво на ум кога имаше вреѓање од детенцено.Ние бевме многу крвави али барем имаше креативност.
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Ilumious
    I
    Ilumious
    aма ние тогаш дебили бевме, 13-4 години. Овој е човек во години и ме адна лани на фб, затоа му пишав дека прај лажни фб и додава жени за да убоде нешто :D
    Па пиши понекогаш низ форумов... :)
    Cassaro
    Cassaro
    Ја изгубив музата, си коментирам само во фан клуб :D
    Artemisia Vulgaris
    Artemisia Vulgaris
    Приметив дека те нема, па морав да проверам дали си активен за да знам дека си жив. Добро е.
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Cassaro
    Ако не ти идат солзи на очи коа иде Дивац накај гробот да остаи цвеќе пиши пропало :(
    Cassaro
    Cassaro
    .............................
    Избриши го постот во Дк и стави го после мене, инаку дупката во законот нема да ми има смисла. :( Ајде биди добар момак, па лајк ќе ти ставам. :)
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Daedalus
    D
    Daedalus
    и ја :3
    Сабајле ми излезе тортата на фб и се чудев, сега ја гледам и во ДК од тебе хахахахаха
    Cassaro
    Cassaro
    hahahaha, sramotilaci
    Колку треба да се плати за случајно да го удајш мисирот?
    Каква машинка? Со три онакви?
    Џ
    Еве меее :) Не пиј млеко 3 дена :D
    Џ
    ЏинЏер
    Неаме играно од тогаш, се погоди баш тој викенд што го зборевме да не сум у Скопје. Иначе не сум те заборавила, ќе те известам кога ќе организираме :)
    Џ
    ЏинЏер
    Недела 18:00? :)
    Cassaro
    Cassaro
    Ќе ти кажам во сабота.На тетка ми е роденден ако не одам ќе дојдам ;D
    H
    Ти дечко дај навака стимот да те аднам да играме кантер, или адниме шукурац. ticklahmk
    Голд нова мастер сум, ама ако си некој јак левел може и кежуал да пичиме фор фан :D
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Cassaro
    Cassaro
    Cassaro
    Ќе те аднам утре ќе плескаме нема везе ранк :D
    H
    HoT IcE
    Договорено :D
    Џ
    После Велигден неделата ќе организирам... ако ветиш дека ќе се појавиш. :D
    • Ми се допаѓа
    Reactions: KembaW
    Џ
    ЏинЏер
    Ќе бидеш благовремено известен ако се организираме :D недела 18:00-20:00 и е вообичаениот термин :)
    Џ
    ЏинЏер
    Ме реметиш по малку?? :D
    Cassaro
    Cassaro
    Хахаха у таа тема сум неозбилен за сите :D
    И јас ги гледам пак сите Fast & Furious, еве само што го пуштив шестиот, па утре ќе го гледам новиов. И исто мислење имам за Токио :D
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Cassaro
    Cassaro
    Cassaro
    Токио енајголемиот ужас од овој жанр на филмови.Знам се сеќавам на двд го гледав тој дури и го купив.И кога го изглеав се покаав за потрошеното време.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom