Cassaro
Поени од реакции
8.996

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • http://sportmedia.mk/so-zumba-do-jako-gaze/

  Тоа е тоа. После вакоф наслоф, се палат а види ги убаво сликите, кај неубави, па нит став имаат, ништо.
  На тренинг сум.
  - Што тренираш?
  Зумба.

  Мрш бе!
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Cassaro
  Peja989
  Peja989
  Сањал у трето лице хахахахаха ќе се угушам од смеење :Д
  Cassaro
  Cassaro
  ДЕЧКО НЕ МИ СЕ СМЕЈ НЕРВОЗЕН СУМ
  Peja989
  Peja989
  Секогаш може да биде полошо. Замисли да си сањал како некој ти ја кова симпатијата од маало. Нели, ти си глеаш, пошто си третото лице...
  Џ
  Седи бе шо ќе праиш тука. :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Cassaro
  Џ
  Џонтра Волта
  Ок
  Бидејќи си интелЕгентен, јас за жал не сум, слабо читам меѓу редови. Фала ти што ми ги отвори очите. Глуп сум, ама барем знам дека на крај од реченица се става точка. Барем тоа де :/
  Cassaro
  Cassaro
  Пријателе повторно ти со лошите заклучоци и мерење на пениси на форум.Олабај ме , слободен си.
  RATM
  RATM
  Океј, фала ти што ме ослободи. Абе ти многу работи во моја полза правиш, кај беше досега во животов? Само да те потсетам, ти си тој кој ме цитираше и се дрзна да кенкаш. Не те пуштам лесно сега. Не, нц.
  хахахаа ме умре од смеење :D (со лајкот некни ме врати кај оваа што крштевала џукели, пак се изнасмеав ко неарна) :D
  Cassaro
  Cassaro
  Умирам ја три дена по ред хахаха
  (пишав пост не се прати ај на кратко)

  Фала што ме потсети на Литванија :D
  Cassaro
  Cassaro
  Три пати се прати хахахахааххаахахах вриштам на коментарине
  dragonsky
  dragonsky
  хаха јбг нека ти стои спамов :D

  Паметно тебе што ти текна да гледаш вакви работи, да се потсетам на коментарите од порано :D
  Ти маското таму играј колку сакаш..


  хахаха фала за лајкот на постон ме потсети на Литванија, паметно ти текнало после светсково ракомет да се потсетиме на нешто добро :D
  Ти маското таму играј колку сакаш..


  хахаха фала за лајкот на постон ме потсети на Литванија, паметно ти текнало после светсково ракомет да се потсетиме на нешто добро :D
  Пеер, инсталираш емулатор за сони кец, симињаш текен 3 на iso, убацуеш џојстик и готово. :D
  Cassaro
  Cassaro
  Пеер, не сум толку напреднат фала ти ќе прочепкам ова утре.Само друг е и филингот на кецот да лупаш ме пукна носталгија сабајле
  Љубовен Каскадер
  Љубовен Каскадер
  Знам, ја еве тројка иам али некако не е тоа филингот. Брат ми го игра поише. Не праи ќеф. :D
  http://www.epsxe.com/
  Еве, ова е солиден емулатор за ps1, има нешо малце сетапување ама нишо страшно.
  А тука моеш да ја симнеш Текен 3, глеам дури најсимнувана е. :)
  http://coolrom.com/roms/psx/39719/Tekken_3.php
  Cassaro
  Cassaro
  Фала ти пријателе многу
  Брат, на работа сум до 6 а и мртов болен. Ќе глеаме утакмица од групава, 100%. Извини...
  Cassaro
  Cassaro
  Не бе какво расќинуење .Некој ме проколнал шиптур глуп мамицата а што е најстрашно наспан сум ама подочњакот си стои невидено ова.
  Peja989
  Peja989
  хахахахаха немаш мака, ќе ти помине побрзо тој период :))) Некоја физичка активност и ќе видиш како ќе спиеш повеќе...
  Cassaro
  Cassaro
  Сумљиво у трета имав ваков период шокои беа тоа 2ипол месеца немав сон.
  Хахахаахах
  Тој сум бе дечкоУ :Д
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Cassaro
  Peja989
  Peja989
  Не бе брат, какво повторување :Д Тој ден пиев околу 12 часа...така ми се собра ако добро ми текнува. Се дупнав, прописно :)))
  Peja989
  Peja989
  Ај уште малку да те насмеам и ова сега на аватар кај мене сум јас, само ептен ми е стара сликава, скоро 10 години :D
  Cassaro
  Cassaro
  ГАГАГГАГАГАХАХАХАХАХХАХАХАХАХХА ТИ СИ ШЛАГОТ НА ДЕНОВ
  Ми го судиш карактерот базирано на тоа што го пишувам на една тема. Слободно распрашај се по членовиве (дури и од твој фан клуб), се имам запознаено лично со многу од нив, па види што ќе ти кажат ако толку те интересира каков сум. Ако на таа тема не се слагаме, не значи дека на друго место не би се сложил со тебе. Затоа не ми дискутирај у ПЛ темата за мојот живот, да не тргнеме сите по таа линија.
  Cassaro
  Cassaro
  И шо ако тргнеш ?И што ако си се запознал ? И што ме поврзува мене со другите членови од фан клубот на Јунајтед освен што навиваме за ист тим ? И јас немам ништо против,напротив ти си многу океј дете(интелегентен,добродушен и тако даље према темите на кои пишуваш и сериозноста кога ти бараат луѓето помош,далеку од тоа дека не те почитувам,ама плачипичкарската карактеристика мора да си ја искорениш
  RickyLFC9
  RickyLFC9
  Не те поврзува ништо, муабетот е што ми коментираш за животот врз основа на тоа што го пишувам у тема за најважната споредна работа у светот. Али who am I to judge според што ти ги оценуваш луѓето.
  Cassaro
  Cassaro
  Точно,и верувај ист си во животот како тука на форумов само што во живо не искриваш волку криви дрини и не си го мериш со сите.
  Бачко смири се малце, не се вредни бановите за такви гниди.
  Треба што посвесни луѓе да останеме на темата.
  Cassaro
  Cassaro
  Греота фамилиите пријателе.Нив им е најтешко,они цел живот ќе го носат тоа.Јас ти пак за некое време ќе заборавиме истото важи и за другите.Затоа секоја ваква ситуација кај нас се одолговлекува и луѓето забораваат,им ги мачкаат очите со бесплатни автобуски превози,споменици,буџети и што ти ја знам.
  Клипче
  Клипче
  Лесно де да манипулираш со луѓе чии опстанок зависи од тебе(партијата)
  Можеш да ги натераш да замижат и пред најмонструозните чинови како што се мижи после Смилковци и после ова најверојатно.
  Cassaro
  Cassaro
  Затоа треба да ти проработи мозокот и да сфатиш дека ти сам за себе не се бориш и сличните на тебе со кои што ги делиш интересите нема сигурно некој за тебе да се бори.Џабе си збориме јас и ти , исто мислење имаме за ситуацијава .
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom