Cassaro's latest activity

 • Cassaro
  Cassaro реагираше на објавата на Tonchie во темата НБА сезона 2021/22 со Љубов Љубов.
  Еве видео за доделувањето на NBA regular season MVP трофејот во Сомбор. Спојлер алерт, емотивно видео ;)
 • Cassaro
  Cassaro одговори на темата Кајгана собиранка.
  @dobramuzika Pokraj toj pub so џонтра da se opravas e grev. A ushe pogolem grev e oficirski so ja zema terasata.
 • Cassaro
  Cassaro одговори на темата Формула 1 - сезона 2022.
  Odvratna trka, tipicno. Utre da go ukinat drs site novi trki ke se monaco. Labava pobeda za Max utre so prednosta vo 3tiot sektor osven...
 • Cassaro
  ДК Сакам да кажам дека и јас знам да ставам тажни смајличиња, но многу ми е детски, глупо....ма без везе.......и не, не ме нервираат тие...
 • Cassaro
  Cassaro одговори на темата НБА сезона 2021/22.
  Griffin toa so go igra posle tie povredi ti nema ni na son da go izigras Boston igraat mnogu jeziva odbrana ako izdrzat ne gleam kako...
 • Cassaro
  Cassaro одговори на темата Формула 1 - сезона 2022.
  Глеј го интеврјуто што го дава на скај после q2 , и ќе сфатиш дека циганот мисли дека е он предобар за да вози ваков болид. Алонсо у...
 • Cassaro
  Cassaro одговори на темата Формула 1 - сезона 2022.
  Малце нека здивне и нека се помири. Можеби ќе стане подобар број 2 од Баричело.
 • Cassaro
  Cassaro одговори на темата Формула 1 - сезона 2022.
  Искрено не верувам дека ќе биде нешо посебно ама ок е да му се даде шанса.
 • Cassaro
  Cassaro одговори на темата Формула 1 - сезона 2022.
  Зошто на Ле Клерк му треба возач 2 , и паралелно на Шумахер му треба болид. Саинц никогаш нема да прифати број 2, а никогаш нема да...
 • Cassaro
  Cassaro одговори на темата Формула 1 - сезона 2022.
  Која табела ? Единствена сатисфакција од 2021 ми е што доживеа поболно нешто од тоа што го доживеа Маса. Годинава е лаганани за Ферари...
 • Cassaro
  Cassaro одговори на темата Формула 1 - сезона 2022.
  Nikade ne go poreknav kapacitetot i uspehot na timot tuku deka timot nema duh ni harizma ni smeenje. Antipaticen lik e i Hamilton i...
 • Cassaro
  Cassaro одговори на темата Формула 1 - сезона 2022.
  Абе нормално да е тежок човек има ли шампион што е лесен кога губи ? Плус ликот мислам дека и кога спие вози.Едноставно мрази да губи и...
  • gunner.PNG
 • Cassaro
  Cassaro одговори на темата Формула 1 - сезона 2022.
  Циганчето плаче пошо немал среќа со сејфти кар. Ја потроши цела среќа лани па и капак на се го летна тој сликата што си ја стаил и имаше...
 • Cassaro
  Cassaro одговори на темата Формула 1 - сезона 2022.
 • Cassaro
  Cassaro одговори на темата Формула 1 - сезона 2022.
  Max sabajlevo so mnogu greski, le clerc klasika nema utka kvalifikacii. Perez me iznenadi mnogu, ocekuvam denes da go stopat le clerc u...
На врв Bottom