Cassaro
Поени од реакции
8.996

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Не бе, зошто да плачам за поштен пораз. :D
  Cassaro
  Cassaro
  Сакав да ги пројдете за да не глеам театар со плачки ама тоа е,не паркиравте бусче после голот.Сепак фала шо ги сјебавте лузериве,за тоа сум должен. :D
  Да ти гу ебу сестру у гс, разбра ли бе титов копиљак, неми се пумпај на тастатуру затој што излгедаш смешан, ако си толко спреман можу да ти даду адресу и слику од мене да додјеш па да ми га кажеш у лице тој што си га напишаја пред малко, замисли нели искачам фер закажујути средбу у твоју државу да ми се испуцаш, гс мајчин да ти ебу покварен...
  Cassaro
  Cassaro
  Не постоиш мрш у србија дебилу.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom