Recent Content by Cassaro

 1. Cassaro

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Не знам како не сфаќаат луѓето дека ти навиваш за тимот не за играчите. Не може да се дојде до врвот за 1 година макар и самиот Фергусон се вратил.Едноставно имаме нездраво работење од 6 години кое си има последици.Беа склопени 2 тима за 3 менаџери и врвот беше доживеан второ место во ПЛ и...
 2. Cassaro

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Пријател со овој тим тоа е реалноста и се додека не се сменат мн играчи и начинот на кои некои се однесуваат нема што да се нервираме. Клубот е на добар пат само треба време така да и ја очекувам само не од овој јунајтед
 3. Cassaro

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Уште не можам да сфатам како може да им се лутите на Јанг,Мата и таа геријатрија генерација. Не се криви луѓето што некој воопшто се ослонува на нив и мисли дека може да изиграат 30 квалитетни меча во сезоната. Клубов не постои пошо главниот напаѓач е 22 годишно копиле што ефикасноста му е...
 4. Cassaro

  Формула 1 - сезона 2019

  Замисли да не го сменеа Кими сезонава колку трки Мерцедес ќе беа на пол. Ти ебам екипата шугава што нема приоритети од времето на Жан Тод. Се надевам само дека ќе му ги акнат клоците на Фетел ако мисли дека заслужува да биде нешто повеќе од втор возач.Ццц факинг не може да го добие Хамилтон 2...
 5. Cassaro

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Има , враќање на Мојс или Ван Гал :D
 6. Cassaro

  Формула 1 - сезона 2019

  Nikako ne smee Riciardo da dojde vo ferrari. Ako ostane Vettel ok ako ne neka donesat mlad nekoj isto bidejki Charles e spored mene a se nadevam i spored timot idninata na ferrari i broj 1 vozac
 7. Cassaro

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Добро и кај тебе нека е. Да ја преспиеме утакмицава не ?
 8. Cassaro

  Формула 1 - сезона 2019

  21ви април , ваљда пошо ми е роденден. Миленко за овие е скај спортс.
 9. Cassaro

  Формула 1 - сезона 2019

  Vettel bese pozadi hamilton. Da ostanese pozadi Charles kako sto mu bese planot ke bese interesno. Leclerc ispadna najmangup i samo preleta bez da se zamara. Ke bide interesno utre, i vettel znae deka ako izgubi utre deka ke mu doe krajot
 10. Cassaro

  Premier League - Season 2019/2020

  Две дипломи ќе земеш од последен пат кога плачеше како пиченце на форумов и си остана иста пичка.Не заборавај да се забришеш следен пат кога ќе те снема .
 11. Cassaro

  Premier League - Season 2019/2020

  Што убаво го немаше.
 12. Cassaro

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Стрим некој ако е во можност за смртниците што аргатиме би бил благодарен
 13. Cassaro

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Најлош трансфер е Санчез некогаш во Јунајтед.Ја мислев Фалкао беше најголемата утка , ама ова го проби дното.
 14. Cassaro

  Premier League - Season 2019/2020

  Не го личи српскиот поетот да го глуми стефкобе и марио long gone веќе.Ќе те замолам да си останеш на отровот и 2-3 збора досетки за доброто на сите.Уствари можеш со екипа атлетико да си напраите тема и да си го ширите канцеров на само.Земете го и стелт баерн минхен шампион слободно.
 15. Cassaro

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  У нормален свет ќе се откажеше од него. Мн мразам вакви пички што обожаваат штампа да ги збори.
На врв Bottom