Cassaro
Поени од реакции
10.314

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Здрaвo:Doкoлу кучетo некoј збoр дa спoделaм,ми успеaлo пa мoже ќе прoјде и кaј тебе,јер мaјки..
    Не биднa муaбетoт,пa сaмo гo дoнесoв.Летaa чaши и флaши,a зa неделa денa спиеше сo негo.Секaкo,ти ќе чистиш.
    У меѓувреме ќе се нaoружaш сo некoјa oд oние стaтии "зoштo е дoбрo дa се чувa куче", "куче спречи грaбеж", кaкo и филмoви сo кучичи,дa се имa "aргументaцијa" :Д
    Се нaдевaм ќе успееш,се е пoубaвo сo куче:)
    http://sportmedia.mk/so-zumba-do-jako-gaze/

    Тоа е тоа. После вакоф наслоф, се палат а види ги убаво сликите, кај неубави, па нит став имаат, ништо.
    На тренинг сум.
    - Што тренираш?
    Зумба.

    Мрш бе!
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Cassaro
    Peja989
    Peja989
    Сањал у трето лице хахахахаха ќе се угушам од смеење :Д
    Cassaro
    Cassaro
    ДЕЧКО НЕ МИ СЕ СМЕЈ НЕРВОЗЕН СУМ
    Peja989
    Peja989
    Секогаш може да биде полошо. Замисли да си сањал како некој ти ја кова симпатијата од маало. Нели, ти си глеаш, пошто си третото лице...
    Џ
    Седи бе шо ќе праиш тука. :D
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Cassaro
    Џ
    Џонтра Волта
    Ок
    Бидејќи си интелЕгентен, јас за жал не сум, слабо читам меѓу редови. Фала ти што ми ги отвори очите. Глуп сум, ама барем знам дека на крај од реченица се става точка. Барем тоа де :/
    Cassaro
    Cassaro
    Пријателе повторно ти со лошите заклучоци и мерење на пениси на форум.Олабај ме , слободен си.
    RATM
    RATM
    Океј, фала ти што ме ослободи. Абе ти многу работи во моја полза правиш, кај беше досега во животов? Само да те потсетам, ти си тој кој ме цитираше и се дрзна да кенкаш. Не те пуштам лесно сега. Не, нц.
    хахахаа ме умре од смеење :D (со лајкот некни ме врати кај оваа што крштевала џукели, пак се изнасмеав ко неарна) :D
    Cassaro
    Cassaro
    Умирам ја три дена по ред хахаха
    (пишав пост не се прати ај на кратко)

    Фала што ме потсети на Литванија :D
    Cassaro
    Cassaro
    Три пати се прати хахахахааххаахахах вриштам на коментарине
    dragonsky
    dragonsky
    хаха јбг нека ти стои спамов :D

    Паметно тебе што ти текна да гледаш вакви работи, да се потсетам на коментарите од порано :D
    Ти маското таму играј колку сакаш..


    хахаха фала за лајкот на постон ме потсети на Литванија, паметно ти текнало после светсково ракомет да се потсетиме на нешто добро :D
    Ти маското таму играј колку сакаш..


    хахаха фала за лајкот на постон ме потсети на Литванија, паметно ти текнало после светсково ракомет да се потсетиме на нешто добро :D
    Пеер, инсталираш емулатор за сони кец, симињаш текен 3 на iso, убацуеш џојстик и готово. :D
    Cassaro
    Cassaro
    Пеер, не сум толку напреднат фала ти ќе прочепкам ова утре.Само друг е и филингот на кецот да лупаш ме пукна носталгија сабајле
    Љубовен Каскадер
    Љубовен Каскадер
    Знам, ја еве тројка иам али некако не е тоа филингот. Брат ми го игра поише. Не праи ќеф. :D
    http://www.epsxe.com/
    Еве, ова е солиден емулатор за ps1, има нешо малце сетапување ама нишо страшно.
    А тука моеш да ја симнеш Текен 3, глеам дури најсимнувана е. :)
    http://coolrom.com/roms/psx/39719/Tekken_3.php
    Cassaro
    Cassaro
    Фала ти пријателе многу
    Брат, на работа сум до 6 а и мртов болен. Ќе глеаме утакмица од групава, 100%. Извини...
    Cassaro
    Cassaro
    Не бе какво расќинуење .Некој ме проколнал шиптур глуп мамицата а што е најстрашно наспан сум ама подочњакот си стои невидено ова.
    Peja989
    Peja989
    хахахахаха немаш мака, ќе ти помине побрзо тој период :))) Некоја физичка активност и ќе видиш како ќе спиеш повеќе...
    Cassaro
    Cassaro
    Сумљиво у трета имав ваков период шокои беа тоа 2ипол месеца немав сон.
    Хахахаахах
    Тој сум бе дечкоУ :Д
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Cassaro
    Peja989
    Peja989
    Не бе брат, какво повторување :Д Тој ден пиев околу 12 часа...така ми се собра ако добро ми текнува. Се дупнав, прописно :)))
    Peja989
    Peja989
    Ај уште малку да те насмеам и ова сега на аватар кај мене сум јас, само ептен ми е стара сликава, скоро 10 години :D
    Cassaro
    Cassaro
    ГАГАГГАГАГАХАХАХАХАХХАХАХАХАХХА ТИ СИ ШЛАГОТ НА ДЕНОВ
    Ми го судиш карактерот базирано на тоа што го пишувам на една тема. Слободно распрашај се по членовиве (дури и од твој фан клуб), се имам запознаено лично со многу од нив, па види што ќе ти кажат ако толку те интересира каков сум. Ако на таа тема не се слагаме, не значи дека на друго место не би се сложил со тебе. Затоа не ми дискутирај у ПЛ темата за мојот живот, да не тргнеме сите по таа линија.
    Cassaro
    Cassaro
    И шо ако тргнеш ?И што ако си се запознал ? И што ме поврзува мене со другите членови од фан клубот на Јунајтед освен што навиваме за ист тим ? И јас немам ништо против,напротив ти си многу океј дете(интелегентен,добродушен и тако даље према темите на кои пишуваш и сериозноста кога ти бараат луѓето помош,далеку од тоа дека не те почитувам,ама плачипичкарската карактеристика мора да си ја искорениш
    RickyLFC9
    RickyLFC9
    Не те поврзува ништо, муабетот е што ми коментираш за животот врз основа на тоа што го пишувам у тема за најважната споредна работа у светот. Али who am I to judge според што ти ги оценуваш луѓето.
    Cassaro
    Cassaro
    Точно,и верувај ист си во животот како тука на форумов само што во живо не искриваш волку криви дрини и не си го мериш со сите.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom