Srcee
Поени од реакции
3.496

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Кажи ми поопширно за “Женски затвор“, или на темата или на пп, профил сеедно... можеш?
  R
  Нема зашто, секогаш на услуга :)
  И уште си стои понудата за битдефендерот :)
  Имај убав викенд!
  R
  ахам... епа тогаш, рече дека имаш спајвеари, така? можда они да ти направиле некој проблем, затоа симни го тој мсн што ти го дадов на темата и инсталирај го, али првин среди ги спајверите, па после среди го мсн то... тоа во најкраен случај мислам оти треба да заврши работа :)
  и ако сакаш ќе ти дадам т.е. ќе закачам битдефендер, тоа ти е антивирус со спајвеари, со фајрвол, со антиспам и се шо ти е потребно со акаунт со се, ќе го користиш мислам цела година или више ако не... :) така да ќе имаш се во едно да немораш да имаш посебни програми за заштита... :)
  R
  само што видов... :)
  иначе проба со рестарт на пц то?
  Ј
  Ако дочекам сутра е исто генијална книга,Песоците ми се на листа на книги кои морам да ги прочитам.Исто како омилена ќе ја издвојам Другата страна на полноќта,фантастичен трилер
  Ј
  фала богу,имало и други:)Kоја ти е омилена книга од него?Мене ми е Мајстор на играта,поздрав
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom