Кајгана форум

Psyside
Psyside
БТЊ мењај го овој, некој што повеќе личи на Џек стави :D

Зборевме еднаш :(
Srcee
Srcee
Абе жими се по грешка, влегов кај Andrew на профил и изгледа сум кликнала некое копче и сум го превзела неговиот аватар. После некој саат гледам нешто сумливо и кога приметив што - веднаш го вратив назад :)
Би сменила јас и ник и аватар (пошто да бидеме реален, не постои поглуп аватар на светов) ама нема после луѓево да ме препознаваат. Затоа, нека седи ко што е :)
Psyside
Psyside
Тоа беше финта на Pluh, кој и да кликне му се менува аватарот :D

А за сегашнив, барем да личеше на Џек, сликата има лош контраст и не се гледа дека носи капа, него изгледа како да му е коса - затоа тешко се познава : /
Srcee
Srcee
Ќе го сменам деновиве и никот и аватарот, само да ископам подобри. А во титулата под никот ќе ставам "Бившо Srcee" :D
Psyside
Psyside
Neeeee nikako nikot, nemoj super si e, gluposti e menuvanje nik iskreno : /
Srcee
Srcee
Ke vidime :)
A
Anne.
Srce nikot duri za NG moze da se menja. Ama ne ti treba be :)
Super ti e ovoj, bash si srce <3 :D
Srcee
Srcee
Hmm jas mislam porano bese za NG, sega vovedoa opcija za koga sakash, ama ogranichen e brojot na menuvanje
A
Andrew
I mene me zaeba pluh so toa..
Ama ja nosev nekolku casovi, mislam podolgo od tebe, poso drWho fan pa i simpaticna e. :-D
Srcee
P
Pluh
lele noviov avatar :D
Srcee
Srcee
Dva puta na ista finta me fati, i nabrzinka da smenam, morashe ova :(
wot
wot
postovam noviot avatar :)
Psyside
Psyside
Psyside
@Pluh, bivase li da go stavis toj avatar od Karen? tipkata ima milion podobri sliki, meh :(
P
Pluh
мене таа највеќе ме бендиса, иако fake nudes секогаш се најдобри :D
Psyside
Psyside
Kako hendikepirana e, t- rex hands lol :(
P
Pluh
duuude... полека :D
ја не ни глеав у рацете бтв, а и сеа не глеам шо и фали
у фацата ми е најcute на оваа слика
P
Pluh
На врв Bottom