Recent Content by Srcee

 1. Srcee

  Spartacus

  Bump. Штотуку ја изгледав :)
 2. Srcee

  Изнесување на пари

  Кај се вади ваква потврда? Сакам да изнесам пример 8.000 евра.
 3. Srcee

  Евтини авионски карти

  Има некој летано со Prishtina Airlines? Денес букирав карта, имам нејасни работи. Дали треба да се чекирам некаде? Да внесам пасош итн. Пишува дека дозволен багаж ми е 20кг, ама не можам да најдам масимум кои димензии на торба се дозволени?
 4. Srcee

  Wizz Air летови од/до Македонија

  Има некој летано со Prishtina Airlines? Денес букирав карта, имам нејасни работи. Дали треба да се чекирам некаде? Да внесам пасош итн. Пишува дека дозволен багаж ми е 20кг, ама не можам да најдам масимум кои димензии на торба се дозволени?
 5. Srcee

  Струмица

  Има Lc Waikiki во Струмица? Детска облека кај можам да купам по пристапни цени? Sent from my E2105 using Tapatalk
 6. Srcee

  Општи дискусии за ТВ серии

  Arrested development Sent from my E2105 using Tapatalk
 7. Srcee

  Предлог за серии и кратки рецензии

  Јас ја имам гледано, многу ми се допадна. Sent from my E2105 using Tapatalk
 8. Srcee

  Teтово

  Утре ќе го отворале Џамбо бе. Sent from my E2105 using Tapatalk
 9. Srcee

  Филмови, режисери, актери: Генерална дискусија

  Дечки Get out кога ќе се дава во кинава во Скопје? Sent from my E2105 using Tapatalk
 10. Srcee

  Правна помош и совети

  Ок значи вклучен е и данок на пренос. Исто да прашам, знам дека имаше некој данок кога купуваш стан 2-3% од вреноста на станот дека се плаќа кон држава, како иде тоа? Или и тоа е вклучено?
 11. Srcee

  Правна помош и совети

  Дечки колку изнесуваат даноците кога се купува стан? Во ценава што ми ја кажуваат велат дека даноци се вклучени, но што опфаќа тоа? Кои даноци ќе треба јас да си ги платам?
 12. Srcee

  Општи дискусии за ТВ серии

  И јас го делам сосема истото мислење. Ја изгледав по барем трет пат сега во јануари. Најмногу сум се смеела на сцената на роденденот на Џеф кога ќе почне да се соблака а уствари собата полна луѓе. Ептен јака серија. Sent from my E2105 using Tapatalk
 13. Srcee

  Општи дискусии за ТВ серии

  Не е римејк, филмот ги обработува првите три книги, серијава треба сите, околу десет има. Sent from my E2105 using Tapatalk
 14. Srcee

  Општи дискусии за ТВ серии

  Јас да ја пофалам бразилската 3% на Нетфликс. Би ја препорачала на љубителите на Hunger Games, Persons Unknown, тој некој жанр е. Sent from my E2105 using Tapatalk
 15. Srcee

  Teтово

  Дечки чув дека ќе отвараат Џамбо во Тетово, точно е? Sent from my E2105 using Tapatalk
На врв Bottom