onak
Поени од реакции
695

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • М
  де ова за парно да видам што како... планираме да ставаме па да разгледам што како ..
  ги оставам да серат.... не им одговарам појќе, кренав раце од таа тема. Ќе ја насочам кај Џип, тој да ја чита. Неможам јас, на нерва ми одат тие безрасипливи машинерии.
  Onak, темата за цените ја споив со оваа за огласите оти таму коментираме за огласените возила и цените :)
  С
  Да да,разбирам... златна таа у дневна,ама у соба кај мене.. :) фала на одговор...
  С
  Друже,ти работиш со клими??? Шо пари се климите... може ли у ходник да се стај,да лади 3 соби... вкупно 30 квадрати???
  Ти кажав, поштувам реална проценка... затоа и зеленкото :)
  Epa dobro fala shto mi objasni ...
  Treba da porazgovaram so tatko mi za da se dogovoram ...
  Kje te izvestam vo najskoro vreme dali kje ja zemam ..
  Inaku jas pisav poraka
  Pozdrav ...
  Drugar mozhe da mi kazhes za Znenot ...
  Shto i fali na vespata i kolku kje kosta da se plati toa sto fali...
  Kolku i e maksimalna brzina ..
  I kolku e krajnata cena ...
  Pozdrav pisi kaj mene na pp
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom