kostov7jk
Поени од реакции
12

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • побарај го васе на следниов телефон 070-727-064 кажи му дека те пратил алек со црното рено 19-парнаџијата и ке добиеш попуст. т.е. ке ти направи нешто за да те кошта пчлинот поевтино. ке се договорите таму, ке ти објасни. ке стави некои глупости кои се за на атест потребни а во суштина не значат нешто бог знае што и всушност не се потребни.. после атестот ке ги извади и нема да ти ги наплати...
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom