Goddess of Chaos
Поени од реакции
228

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • F
  јас сум пола велешанка. мајка ми е од таму. на којник иам роднини хаха
  Сите освен 7ма.Двапати до пола стигам и заборавам што се случува.И ме мрзи да ја дочитам:)
  F
  да да од скопје сум. аеродром поточно. ти?
  F
  еве божем излегов малку да шетнам, ама ко пепелашка у 12 бев дома. и тек тогаш ми текна, абе петок е. петок во град се идеше. дем ит. ај утре може ќе ми се посреќи. сега се препуштам на радиово и уживам, дур не ми се приспие.
  lele sturac
  abe pantlika edna da bese neso nemase da bide bidejki bidenoto e bideno neso so se bide nestoto na bidenoto so se storilo storenoto
  Ткткткткткткткткткткткткткткткткткткткт...
  Ономатопејски психоделичен детвородесантен такт.
  Whatever it ment.
  Поздрав од секојдневието на морските штурчиња.
  peace&love и се погранично.
  :)
  Ау да ме сликаш никако. МРАЗАМ да се сликам, а и да успееш да ме сликаш ќе имам некоја нечовечка фаца на мене. Али сликање возови да, у после уште у фотошот кога ќе се напраат у Sephia мх мх мх. Jaс накај Велес ако идам, ќе идам од прилика за 1 месец, па ако не забораам ќе ти вртам. А поканата за тебе уште важи. Поздрав
  Хех не, Скопјанец. Иначе и во Скопје има едно многу добро место за сликање на возови, мислев дека таму си ги сликала. Ај ако доаѓаш навака може заедно да испукаме по некоја фотка.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom