Goddess of Chaos
Поени од реакции
228

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ха-ха чуден е животот драга :)... Чекаш,чекаш и пак чекаш и туку одеднаш просветление во моментот за кој не се надеваш и се врти се ,така што не си свесна или се плашиш да поверуваш дека се се средило... Се сврте да :)))
  Мило ми е и за тебе... :)
  Безбедноста е во самиот момент на патување,подадената рака на предизвикот не одржува безбедно се додека чекориме ...а не се свртуваме:)
  Добра комбинација на бои.Најмногу ми се допаѓа девојката на аголот која штотуку вечерала човечко месо на жар.Сега ги прашува светците дали ќе врне:pos:
  U
  Моментот не го чекав ја. Ти го започна.
  А, стварно не знам која беше потребата од тоа, и која ти беше целта.
  U
  Hello, Goddes Of Pathetism...
  I don't care about your pathetic opinion about others...I won't spend my time with some pathetic ,, I кnow everything girls''....
  Една вечер и јас исплукав нешто,па го барав во земјата мегу коцките калдрма...никогаш не успеав да го најдам после.
  Лепршавоста на мислите секогаш бараат свртување ама кај тебе успева и поинаку:)
  Не.Не е одвратно,баш го симболизира апсурдот на летото.На една страна виолината на Carla Kihlstedt а на друга страна само виолината:)
  Не си ја прочитала добро пораката...
  Ја немам создадено никакви идеи,врз основа на тоа колку материјално гледам некого,баш поради тоа што не постои материјалното,нали,гледање....
  Нема идеи,нема мислење,нема спознавање,сваќаш...тоа беше поентата шо ја извртуеш на класичен начин..
  Acid for the masses,babe,that`s all we need....
  Воа да слушам Enya,требаше да значи дека ја неам поима шо е тоа:):):)...Грешка си,ја само неам поима дека така се вика,а иначи сум го слушал доека ти си била млад,идеалистички сперматозоид,во борба за неговата кариера,како иден политог...замисли колку бил разочаран на крај....
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom