PacienT
Поени од реакции
9

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Hi :)
  Видов дека си South park фан.. Па те поканувам на South park Македонија - www.sp-mk.com
  Ставив линк до кајгана на страната, немам намера ич да спамирам и не ми е целта да го наполнам форумов со спам, само сакам сите СП фанови да се соберат на едно место :)
  G
  Леле бедовивеее, ами јадење куров ми? Ај испаѓам ја.
  Пис.
  G
  djovanov2003@hotmail.com
  Add. :)
  Абе како се снајдовте, со кој воз си доовте?
  R
  по гаволите

  некои работат некои го дрват некои си го....ладат...на жешково:toe:


  абе бев велес...и се вратив кавадарци..па бујрум ако пато те донесе навакај...
  R
  како бе....јас се ладам.....

  ме знаеш...ситна риба се:vozbud:

  ги лупам од зид во зид и плачат по администратори модератори прват анкети а некој ке се фрлел од зграда:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
  G
  И како пеер амбицијава, оди ли? :)
  R
  абе чекај ја решаваме 9/11 у мистерии

  има еден интересен искомплексиран тип
  G
  Хакерче друже се забораивме. :)
  R.I.P. Љупче и Никола , мои луди брака .............. :( aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom