Goddess of Chaos
Поени од реакции
228

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • ...a ќе мастурбираш ли на него?:):):)
  Внимателно со капките,however,додека трчаш боса по бојното поле.
  Нежни се:pipi:
  И да,дефинитивно е стрејнџ.
  И колку само не сакав да се сомневам во своите основни способности,се додека ти не го спомна тоа....ur mean:(
  Вау,мило ми е шо сум предизвикал таква експанзија на емоции,кај вас.
  А инаку,да,гарантирано свежа.
  Директно од мојата артерија аорта,испрскана на џамот за кој има кактус.
  Никогаш подобро.
  Звучи ко реклама,ама ај.:):)
  Бај д веј,ти се случило ли некад да запалиш два цигара еден по друг,али првиот уште до пола,а ти заборааш и палиш друг?
  Мене сеа ми се деси,and its fuckin strange:)

  Ако не ти пратам сликичка,тебе никад нема да ти текне.:(:(
  There you go,some fresh blood for ur story:)
  Нели е најубав објект? :pipi: Парталите кои висат од старата дрвена скала потпрена на искршениот прозорец даваат посебен шмек :)
  Methinks 'twas important to give him holy tribute.
  Red dress and cock-divination.....can you feel it?
  Стварно бед муабет. :)
  Ај продолжи го.
  Нешто у стил "Clit Power"
  P
  Дозволи ми да себично да уживам во твоите зборови..да ги впијам како што ја сакам..за да можам после достојно да вратам.
  Сега сакам да ги живеам.
  Благодарам е малку.
  P
  Кој е буден? :)
  Добро и најпрекрасно утро посакувам од блиското Куманово. :)
  Итам у кревет..одмарај и ти.
  Бубааамм бебо!
  Лоциран сум во Прилеп...
  И јас сакам да учам...поточно кажано сакам да одам на училиште, ама не ми се учи некако:pos2:
  Уствари не знам кое ми е приоритет.Некако не ми се остава забавата така лесно:)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom