Erich Zann
Поени од реакции
31.817

Профил пораки Теми и мислења За мене

  • Ти дете че бидиш голем адвокат. Ако станиш политичар некој ден, не те гласам. Не ќе знам дал вистина лафиш ил само убедуваш народ. Многу си слаткоречив и издржан во муабетите. :)
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Erich Zann
    Erich Zann
    Erich Zann
    Кизнај шо че бидам, битно да бидам нешто :) Инаку и лафам и убедувам, таква тактиката да ми била x)
    blue ladybug
    blue ladybug
    За тоа ти викам адвокат. Само за у судница си. Пари има да се напниш. :)
    Му читав на Фриман интервју специјалка можно е да прават за Шерлок...само кога еден Господ знае.
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Erich Zann
    Iceboy
    Iceboy
    Абе секако новава сезона треба по со време да биде, ама колку е тоа по со време ќе видиме..
    А и специјалкава ако ја носат гарант околу Божик нешо ќе биде, Британциве тоа време си вадат посебни епизоди.
    Erich Zann
    Erich Zann
    2016-та така најавата им е....2 години се многу некако. Ако излези за нова година во меѓувреме како утешителна награда таман. Ако не ќе си чекаме :)
    Iceboy
    Iceboy
    Се навикнавме да чекаме бе, нешто брзо ако испадне, тоа ќе ни биде чудно :)
    Дупла ти е Perfect day, веќе ја постираа, баш на страната на која ти ја објави новата тема. :D Мислам Коловрт беше. :))
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Erich Zann
    Crazy in Love
    Crazy in Love
    Јасно, јасно, ова чисто конструктивно. :) Знам како е. :) Јас вчера за песнава од Квин 10 пати одев од прва до последна песна за конкретната тема и се молев некоја да не ја ставил. А за оваа од Лу знам пошо исто помислив да ја ставам, ама видов дека ме претркале, затоа. :)
    Erich Zann
    Erich Zann
    Крај краева и да се повтори не е некој грев :) Ништо страшно, само ете така пофацлесто е да бидат различни, како една сликовница со различни приказни да речеме.
    Crazy in Love
    Crazy in Love
    Да, да, апсолутно не е, али поинтересно е секоја тема да има различни песни, бидејќи ако видат дека може да се повторуваат ќе ги мрзи да бараат и нема да се потрудат да најдат нова, обично така оди. :))
    на темата од бобан рајович втората слика изгледа е избришана од страната кај што ја стаив, ќе видиш дека стои така празно, па на истото место стај ја оваа: http://www.exyudownload.com/wp-content/files_mf/bobanrajovic.jpg

    ќе напраев ја али нели не можам да едитирам нели, а сеа ми го нема форестот за вакви работи :D
    W
    Нз дали прочита, не ми беше намерата да те деградирам или навредам, се извињавам ако таков впечаток си добил. Го образложив у темата.
    Erich Zann
    Erich Zann
    To e, завршен е и тој муабет :)
    Форум е, се трпи на себе. Јас го осетив директното напирање на мене, во темата за сарс, во Драга Кајгана такоџе, и покрај тоа што бев еден од модераторите кои ги исчисти навредите во темата за Бобан кои беа упатени кон тебе,
    Erich Zann
    Erich Zann
    и опоменива на понатамошно водење на културна дискусија во истата, притоа демнејќи го секој коментар да не биди повторно навреда, за на крај ете...Нема гајле, биди поздравен :)
    RickyLFC9
    RickyLFC9
    Не сум знаел, фала :)

    Како и да е, го почитувам твоето мислење у секој случај, све дур не дојде до точка на претеризам и наметнување, знам дека ти е јасно, поготово шо си модератор.

    А у ДК само тебе и Форест ве спомнав пошто со другиве никад не сум дискутирал за музика :D
    P
    Е сфака ти чаз за овој задњо напишано
    Имаш палац од мене, ама да ми га вратиш кд ке ми га треа да стопирам такси : D
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Erich Zann
    Erich Zann
    Erich Zann
    хахаха, ме пресмеј со муабетов за таксиот :D

    Ќе го запомнам како добра доообра финта!
    zozto nema top 10 pesni tema?
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Erich Zann
    Erich Zann
    Erich Zann
    Дај објасни тро, оти шашма ми е умов. Досега решавав правни случаи со КЗ, правни заблдуи, стварни, стек мек, заминав скроз :D

    Во стилот 10 песни од изведувач или општо?
    wot
    wot
    Pa na opsto mislev.. onaka od tie retardiranite temi ko vo film vasi top 10 filmovi. Inace barem kz e pointeresen od trgovsko. :mad:
    Erich Zann
    Erich Zann
    трговско.... x) (ми идеше да скокнам од балкон дури го читав) Добро е се подутешив. Ајде можи да се напрај и такво чудо. Благодарам за идејата.
    Cao brate, mogu li dobiti neko detaljnije objasnjenje u vezi Kisa Kerozina? :)))
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Erich Zann
    Hank Moody
    Hank Moody
    Фала ти на инфо. Ја видов песната и ја преслушав три пати ми влезе одма под кожа. Имаат интересен стил. Дефинитивно ќе го симнам и преслушам материјалот. :)
    Erich Zann
    Erich Zann
    Јас кога патував ги слушав посабајле да речам. Снови ми постана омилена песна тогаш, а Време како второ пласирана :D Преслушај нема да зажалиш. Имаш таму едно песниче на страната од новиов, т.е тоа најавното, можиш да го ѕирниш и него, веројатно повеќе на експериментирање ќе се фрлат овој пат(така спомна братов)
    Hank Moody
    Hank Moody
    Ќе го преслушам, да легне звукот, па ќе се вратам со коментар. :)
    Брат си во групана на фб Compact Cassete ? Пратив еден риквест, се надевам ќе ме прифатат. :D
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom