Erich Zann
Поени од реакции
29.469

Профил пораки Теми и мислења За мене

 • W
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Erich Zann
  W
  Werther
  Незнам дали го знаеш ова, но секогаш во една држава прават концерти поголемите бендови. На пример Металика секогаш во Бугарија свират, а Рамштајн во Белград.
  Иначе уште една болка, Тарја во Пловдив 2010 година...
  W
  Werther
  Кога е Балканот во прашање*
  Erich Zann
  Erich Zann
  То е, многу многу лошо. Кај нас се тупнуваат бендови од околинава кои на нивните таму им се смачени.........
  Прилепчанец? :)
  Erich Zann
  Erich Zann
  Да поминиш обавезно :) Има 4 прилепски форумџии секој викенд таму.
  King Kai
  King Kai
  Магусо иди таму? :D се знам со него
  Erich Zann
  Erich Zann
  Иди иди :D Toj e eден, другите ко че дојдиш че ти ги кажам :) Или тој, јас помал сум додуша 22 сум, ама ги познавам горе долу појчето
  C
  Видов дека ги слушаш The National на ласт, па и јас им се вратив уште еднаш да ги преслушам. И од втора ми легнаа убаво. :D Посебно песнава: http://www.youtube.com/watch?v=45OKNWxvgXg
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Erich Zann
  Erich Zann
  Erich Zann
  Во омилените песни ми е, топ 3 :D
  Тhe National за мене се без конкуренција во најдобрите неколку бендови од поновава генерација. Мешавина од повеќе правци со шмек од постарите музичари и специфичен вокал до даска :)
  Имаше пост во Дк пред 15мин или ја нешо бладам? :O
  Erich Zann
  Erich Zann
  Имаше ама го избришав. Се испишманив :) Нешто во стилот дека ми летна часот, клише муабет.
  bebush
  bebush
  Добро е, се е во ред со мене:)
  Erich Zann
  Erich Zann
  Taман работа x)
  C
  Нека ти е честит именденот! Се најубаво, здравје, среќа, љубов.. :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Erich Zann
  Erich Zann
  Erich Zann
  Сполајти другарче. Да ти се врати сето па и повеќе :)
  od koe ime to e zgreshen nikov be? od survivor?
  Erich Zann
  Erich Zann
  Trivium x)
  P
  Pluh
  haha :D blisku si bil...
  Erich Zann
  Erich Zann
  скроз :D ги има буквата т, у, р, в, и, (само различно распоредени) :P
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Erich Zann
  Erich Zann
  Erich Zann
  Не можам да ги најдам :S ,Ај на линкот што ти го пратив, кликни го од погоре и има под сликчето мое едно add friend. Кликни тука. Исто можиш ако некои пријателчиња од фб имаат профил на ласт.фм преку фб да ги адниш.
  zigi812
  zigi812
  ok daj od fb ime
  zigi812
  zigi812
  zs te neam na fb taka da nema da te najdam
  нисам знао вољена :D
  wot
  wot
  Imam slusnato za toa, a I ti nekade ovde imase postirano. Stoznam, mene mi e biten krajniot rezultat, energijata koja ja prenesuvaat..

  Ako e za navecer kuliranje, I te kako ke go cepnam, bas toa I mi trebase. :)
  Erich Zann
  Erich Zann
  Таман е цел муабет :) Туку да бувнам 2 епизоди од It's always sunny.... и да спијам. Денеска ненаспан ден отепав. Се читаме наредна прилика за скоро.
  wot
  wot
  Eej и филаделфија глеаш
  <3

  se citame.
  Исклучи ја опцијата да ти стигаат нотификации на меил и полни меилот што го користиш за работа што го користиш со глупости. Најдобра опција би ти било да регистрираш меил специјално за ваква работа кој никогаш нема да го отвориш.
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Erich Zann
  Erich Zann
  Erich Zann
  Taка и че напрам. Никогаш не ми текнало дека и ова можи да дојди на ред да го разгледувам :)
  Беше за Менде кецот во петокот во Имиџ? :)
  Те читнав во дк, и многу ме заинтересира човекот кој ти оставил празнина, кој бил? Ако не е тајна нормално.
  Erich Zann
  Erich Zann
  Да го знајш не верувам, мој прв братучед, брат на братучедава која се регистрираше кој почина од најгнасната болест доста млад.
  A
  Andrew
  Не ни мислев дека го знам, но ме интересираше што ти бил во животот, пошо по описот не можев да поврзам. Сочувство.
  C
  Многу добра песна си ставил во Хит на денот. :) ELP ми се едни од омилените.
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Erich Zann
  Erich Zann
  Erich Zann
  Супер. Ми текна деновиве пак прогресив да послушам и ги поминав еднаш, одамна ми беа заборавени :)
  Еи, ако некад мењаш графичка: Аlan Wake.
  Stephen King inspiracija, horror, psiholoski triler, Twin Peaks shmek. Abe in-game ima televizorcinja, kade ako gi pustis idat kratki twilight zone epizodcinja.
  Premalce gameplay ima, kolku da se popolni vreme za do slednoto filmce od igrata.
  wot
  wot
  ои, и среќна нова!
  Erich Zann
  Erich Zann
  Играва некаде ја дебатиравте чинам и уште тогаш тркнав до кај братучед ми кој купи нов компјутер, ја инсталирав и ја поиграв околу еден час. Ептен здрава игра, воедно како љубител јас на Silent Hill серијалот, го осетив некојси сличен шмек во истата, само посовремен, со појака графика. Ја имаа таа некоја мистична атмосфера, непредвидлива.
  Erich Zann
  Erich Zann
  Го чекам денов кога лап топов ќе прегори или доволно е графичката да се зафркни :D (пошто дома ги имаш оние муабети, не си дете уште игри да играш шо ќе ти е картичка).
  Среќна нова и тебе! Се најдобро во истата
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom