Erich Zann
Поени од реакции
31.817

Профил пораки Теми и мислења За мене

  • C
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Erich Zann
    Erich Zann
    Erich Zann
    Ги имав негде сметнато, и можеби песна две слушнато, по имево сигурен сум. Ама ме потсети салам да ги расчепкам :D
    W
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Erich Zann
    W
    Werther
    Незнам дали го знаеш ова, но секогаш во една држава прават концерти поголемите бендови. На пример Металика секогаш во Бугарија свират, а Рамштајн во Белград.
    Иначе уште една болка, Тарја во Пловдив 2010 година...
    W
    Werther
    Кога е Балканот во прашање*
    Erich Zann
    Erich Zann
    То е, многу многу лошо. Кај нас се тупнуваат бендови од околинава кои на нивните таму им се смачени.........
    Прилепчанец? :)
    Erich Zann
    Erich Zann
    Да поминиш обавезно :) Има 4 прилепски форумџии секој викенд таму.
    King Kai
    King Kai
    Магусо иди таму? :D се знам со него
    Erich Zann
    Erich Zann
    Иди иди :D Toj e eден, другите ко че дојдиш че ти ги кажам :) Или тој, јас помал сум додуша 22 сум, ама ги познавам горе долу појчето
    C
    Видов дека ги слушаш The National на ласт, па и јас им се вратив уште еднаш да ги преслушам. И од втора ми легнаа убаво. :D Посебно песнава: http://www.youtube.com/watch?v=45OKNWxvgXg
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Erich Zann
    Erich Zann
    Erich Zann
    Во омилените песни ми е, топ 3 :D
    Тhe National за мене се без конкуренција во најдобрите неколку бендови од поновава генерација. Мешавина од повеќе правци со шмек од постарите музичари и специфичен вокал до даска :)
    Имаше пост во Дк пред 15мин или ја нешо бладам? :O
    Erich Zann
    Erich Zann
    Имаше ама го избришав. Се испишманив :) Нешто во стилот дека ми летна часот, клише муабет.
    bebush
    bebush
    Добро е, се е во ред со мене:)
    Erich Zann
    Erich Zann
    Taман работа x)
    C
    Нека ти е честит именденот! Се најубаво, здравје, среќа, љубов.. :)
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Erich Zann
    Erich Zann
    Erich Zann
    Сполајти другарче. Да ти се врати сето па и повеќе :)
    od koe ime to e zgreshen nikov be? od survivor?
    Erich Zann
    Erich Zann
    Trivium x)
    P
    Pluh
    haha :D blisku si bil...
    Erich Zann
    Erich Zann
    скроз :D ги има буквата т, у, р, в, и, (само различно распоредени) :P
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Erich Zann
    Erich Zann
    Erich Zann
    Не можам да ги најдам :S ,Ај на линкот што ти го пратив, кликни го од погоре и има под сликчето мое едно add friend. Кликни тука. Исто можиш ако некои пријателчиња од фб имаат профил на ласт.фм преку фб да ги адниш.
    zigi812
    zigi812
    ok daj od fb ime
    zigi812
    zigi812
    zs te neam na fb taka da nema da te najdam
    нисам знао вољена :D
    wot
    wot
    Imam slusnato za toa, a I ti nekade ovde imase postirano. Stoznam, mene mi e biten krajniot rezultat, energijata koja ja prenesuvaat..

    Ako e za navecer kuliranje, I te kako ke go cepnam, bas toa I mi trebase. :)
    Erich Zann
    Erich Zann
    Таман е цел муабет :) Туку да бувнам 2 епизоди од It's always sunny.... и да спијам. Денеска ненаспан ден отепав. Се читаме наредна прилика за скоро.
    wot
    wot
    Eej и филаделфија глеаш
    <3

    se citame.
    Исклучи ја опцијата да ти стигаат нотификации на меил и полни меилот што го користиш за работа што го користиш со глупости. Најдобра опција би ти било да регистрираш меил специјално за ваква работа кој никогаш нема да го отвориш.
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Erich Zann
    Erich Zann
    Erich Zann
    Taка и че напрам. Никогаш не ми текнало дека и ова можи да дојди на ред да го разгледувам :)
    Беше за Менде кецот во петокот во Имиџ? :)
    Те читнав во дк, и многу ме заинтересира човекот кој ти оставил празнина, кој бил? Ако не е тајна нормално.
    Erich Zann
    Erich Zann
    Да го знајш не верувам, мој прв братучед, брат на братучедава која се регистрираше кој почина од најгнасната болест доста млад.
    A
    Andrew
    Не ни мислев дека го знам, но ме интересираше што ти бил во животот, пошо по описот не можев да поврзам. Сочувство.
    C
    Многу добра песна си ставил во Хит на денот. :) ELP ми се едни од омилените.
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Erich Zann
    Erich Zann
    Erich Zann
    Супер. Ми текна деновиве пак прогресив да послушам и ги поминав еднаш, одамна ми беа заборавени :)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom