Кајгана форум

Cassaro
Cassaro
Батице ме здоболе курот искрено да ти кажам.Тешка загуба е ова и греота е воопшто да се дискутира на темава.Во секоја нормална држава овој јаде инекција,а нему сличните се требат по брза постапка.Ова не ебат у здрав мозок ,да не ти се задеси нешто вакво ќе спобудалиш вака од страна пак е друго.
Клипче
Клипче
Јасно е другар не може да не побудалиш ако ти се деси вакво нешто.
Едноставно не можеме ни да замислиме како им е на неговите блиски. Ова што се случи е страшно.
Cassaro
Cassaro
Жалосно е детето е колку мене , и животот му згаснува за еден ебан точак.А тука од страна имаш куртони што заборавиле на минимум пет дознаени случаеви каде што млад живот згаснува, а има уште катаљарди дешавки каде што наши деца јадат ќутек ко ментални и не се во можност да го живеат животот како што сакаат зошто има ограничени инцести.
Cassaro
Cassaro
И како капак на се тие што треба да го застапуваат мислењето на народот ти вика не се сеќирај го најдовме сеа тоа е што е , да не ја праиме сеа голема работава.Епа не ја бива.
Клипче
Клипче
Не ми е јасно само колку треба да си дебилен да го убиеш детето што си го барало точакот назад?
Брат ми испадна дека го познавал детево од искачања и слично и тешко на фамилијата другар, тешко на нив. МАТУРАНТ!

Државава тешко да реагира, оние од Смилковско уште се ладат низ судовите.
На врв Bottom