Топче
Поени од реакции
13.463

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • В
  Ќе играш преку недела фудбал бе?Ако си за,тогаш оди во темата и пиши се :D
  В
  Не знаеш колку пари е отприлика такси од Правен до Кисела Вода? :D
  В
  Вори
  Океј фала.Да не се бутаме во автобуси зошто ќе касниме.Вака во такси влагаме и идеме на време.
  Топче
  Топче
  па не ни можеш со некој бус од таму, треба да идеш до негде па да фатиш автобус ќе ти искочи побрзо пешки...
  Ако идете пешки ќе ви треба некои 45 минути пошто незнаете да идете преку пругите, со такси за 7 мин сте таму ако сте 2-3ца се исплати :D
  В
  Вори
  Па тројца сме.Едниов ми е цимер,другиов колега на факултет.И таман во 4 ни завршуваат на сите предавањата и после тоа идеме натаму.
  В
  Си за фудбал преку недела бе?Зошто знам дека и ти сакаше да играме во балон.Ако си,тогаш пиши се на темата и лобирај кај други да се собереме доволно :)
  Wenger on the potential of Benzema to #AFC ."it doesn't seem impossible today. He's a player I like. "I think he is capable of combining well and making a difference, and of doing individual moves as well."

  Ако го купите частиш :D
  Колку време ќе ми треба за да инсталирам flash CMS template и да го наполнам со содржини?

  п.с темплејтов што си ми го пратил не го подржува Moto CMS, ќе треба да побарам на нет.
  Дај кажи кај можам да најдам добар(од поновите) flash cms темплејт да извежбам локално на мојов компјутер.
  Да, ОК е така. Само ја тргнале и темата, а ги тргнале и видеата од Јутуб, среќа што ги зачував. Јас пишав до некои невладини, рекоа ќе се ангажирале, па ќе видиме. Поздрав, и ти благодарам :)
  Ќе спремам писмо, очекувам да помогнеш за да се прошири низ Нет
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom