Топче
Поени од реакции
13.463

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • И според мене 2та не требаше да бидат пенали. Исто како на Барса вчера пеналот или првиот со Милан.Да не пишувам во темата пак ќе ми кажат сум мислел на Барса :).Ама реков вчера после пеналот дека ќе почнам да ги хејтам Барса :D.
  П.С. За мене ова сега беше повеќе пенал отколку тоа на Пепе :)
  Топче
  Топче
  Барса заслужува хејтање секоја ебана година поминуваат со помош на судии. Челзи, Арсенал, Интер, Милан, Реал..
  Него заеби тоа нека тепа Реал го имам на секое можно ливче 1, бар да ми врати тоа што Торес ми зема вчера :D
  dragonsky
  dragonsky
  хаха јас ја имам иде даље Реал :). Него вчера викаш Торес ти ги зема парите ама мило ти е.Ем не си фатил спортска ем Челзи победува а Челзи се најголеми ривали на Арсенал :D :D
  Топче
  Топче
  Мило ми беше што Челзи помина не што Торес даде гол у 91ва и ме заеба :)
  Иначе стално сум за англиските тимови во сите натпреварувања, се разбира освен за Тотенхем
  Заинтересиран сум за огласот што го постираше за веб девелопер, можеш ли да ми дадеш информации дали сеуште се бара лице од таа бранша или веќе е пополнето местото :) поздрав
  Топче
  Топче
  Контактирај ме по приватна порака со твоето портфолио/искуство.
  Убав Sql потпис =)) Linq ?
  Топче
  Топче
  MySql обичен select :)
  DeviAngel
  DeviAngel
  Забележав :)) ама добар тие потписот како ти текнало имаше на мојот форум еден јак потпис со C++ =))
  DeviAngel
  DeviAngel
  P.S. Забележав поврзување на Quary зато те прашав за Linq :)
  Брат како е со луѓе за фудбал, планирам да доаѓам, да знам дали да идам во недела :)
  Топче
  Топче
  Пиши се ќе се збереме некако :)
  В
  10 екипи имаше и тоа ептен јаки :D За малку и први ќе бевме...ех..
  В
  Вори
  Не е толку за балонот бе,ќе направев отстапка,ама мене ми е за тоа што го сменија денот за играње.Требаше као преку недела,дека не сме сите овде за викенди,тие се праат паметни намерно во недела.
  Сеа овде сум,али во глобала не сум,така да... :D
  Топче
  Топче
  ама нема термин преку недела во балоните во центар а Форца на многу им е далеку. И јас барам термин преку недела да играм, играв сеа у средата у 11 у Сансет у Аеродром новиот балон ама катастрофа е балонот и не играм веќе таму а на др места нема слободно се утепавме од барање.
  Не биди инат кога можеш доаѓај :D
  В
  Вори
  Абе и мене ми е далеку ако гледаш така во центар.Ја дури до Расадник идев од ваму,па ниеднаш не се побунив.Ама тие се специјални,па мора да им се удоволи све :)
  Заеби,ко ќе се распролети,ќе играме на бетон или на отворен балон :D
  Brat kaj se naoga salava, planiram da idam utre...
  Ф
  бирај кладба :D
  Ф
  Фил Ајви
  не дека барем еден ќе помине, барем јас така разбрав...
  Топче
  Топче
  не не не сме се разбрале :)
  "3те италјани нема да поминат даље у никој случај" се однесуваше у стил дека нема шанси сите 3 да поминат :D

  не сум будала да се кладам дека ни еден нема да иде даље :D
  Ф
  Фил Ајви
  ок тогаш и мене чудно ми беше што му е на овој : D

  како и да е поздрав и да гледаме добар натпревар во февруари
  М
  Не играте со прва постава денес?
  Да ја пребацам у ЧДА најдобро :Р
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Топче
  Топче
  Топче
  ја од дамна си мислам дека темата е во ЧДА... какви се глупости се пишуваат.
  Ilumious
  Ilumious
  деца...
  В
  Абе џонка,се радуваш што сте победиле ? :D
  В
  Вори
  Па ја сум полушпиц бе,као Мата сум нешто,комбинација :D Штом Кифла дал гол,значи многу лоши биле.Еве Инзаги го глеам со потечени колена,и истриени бутови...се жали дека душата ја остaил :D
  Топче
  Топче
  добар беше он ама само он беше позади и почна да се нервира на пола утакмица :)
  реално можевме да дадеме уште 10 минимум ама ем промашивме а ем и голманчето фати ептен многу.
  В
  Вори
  Добри сте,добри...ќе се ојачаат Плавиве нареден пат,па можда ќе ве тепаат.
  Штета што нема да играм ја,па малку да патите :D
  G
  А одпилика како да стигнам до тој во НЛ? Треба нешто закажување, или?
  Топче
  Топче
  Ја имав број ама сум го избришал. Да, треба да му се јавиш за да не отидеш дур има некој друг. Види некој на темата нека ти пише за бројче дали од него или од некој друг ако не ќе пробам да го најдам бројот пак од Али
  Имаш пријави опција на конверзација :)
  В
  Озбилно толку добро игра детето?
  Топче
  Топче
  dobar e be go rckam samo :D
  В
  Вори
  Хахаха,ај ќе видиме колку е добар утре.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom