Топче
Поени од реакции
13.324

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • C'est en faisant nimporte quoi devient nimporte qui. :) Не се работе за тва колко јас се трудам, можам и сакам...
  Дружееее како си?? :) Ај кажи ми дали знаеш отприлика што прашува Цобе на дополагање по Објектно-ориентирани системи? И дали може да се расипе оцената зошто имам јас 6ка а утре дополагам :) Поздрав
  Добро е се разбравмо, проблемот е што мене повеќе ми оди математика и логика отколку пишување, така да не ми е прв пат лошо да се изразим. Инаку да овој младински тим е доста лош и како што кажа освен анеке и афобе другите не се на ниво како претходната генерација. Али има и доста од резервите наши што се на позајмица.....
  te svativ, ali ti ne me svati. Procitaj go naredniot del ne samo prvata. Poentata mi bese koga igraa bevme daleku podobri. Znaci koga, tka se i Vilsire.... Moabetot mi bese deka ovoj mladinski ne e taka opasen kako sto bese so prethodno spomenatite.... Se nadevam me razbra ;)
  Друже имам некое прашање за тебе, па би ти бил многу благодарен ако ми одговориш :) Јас сум на ИКИ, сега треба да упишувма 4 семестар. И за Ики важи тоа што го напиша на темата, дека за да дипломираш мора да имаш положено 4 изборни од ики и 4 изборни од инфо? И ако знаеш и можеш да ми кажеш нешто повеќе за Компјутерски компоненти и периферии, Комуникациони технологии, Надежност на системи, Системи на автоматско управување, Микросетила и мерни системи, Основи на телекомуникациите, Менаџмент и инженерска економика, Дигитално процесирање сигнали. У принцип лесен, тежок, потребен, непотребен. Поздрав
  В
  Не ќе можам да спијам со тебе зошто не праам муабет,искрено :(
  В
  Небитно.Да ти имаа значење црвените супер.Само што излага сиво квадратче...немаш доволно сам за себе јеботе.
  В
  Хахаххаа,само што репутацијата ти нема никакво значење :pos:

  Еии патетични деца....
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom