Марли
Поени од реакции
23.173

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • G
  Пеер по фаца му се знае дека е сељак. :)
  Иначе како се вика копчето за клечење на кантер? :)
  Еј да бе, Акинфеев, и тој е ѕвер, рефлекси 100ка, плус капитен е, не знам овие од Барселона што седат мирни кога имаат и пари и дрво на гол :tv:
  Абе повеќе сакам некој постар и со искуство, Ноер, Адлер, Стекеленбург, имаат и за репрезентации брането овие и се :D:D:D Овој ко незрел малце, исто како кога го земаа оној Хауард што се глупираше кај нас па сега растура у Евертон :D
  За лани ок. Пеп можда претера со форсирањето е сега и Туре ја претера со тоа реакциите негови и трчањето по пари па отиде во Сити. Ама тоа форсирање лани и сите тие глупости направени, плус после настапот на Светското каде што со Алонсо беа одлични го донесоа Буски таму кај шо е сега. Има уште многу да учи ама има нешто и во него :)
  Друже грешка си за Бускетс. Годинава е еден од најстабилните и најконстантните играчи.
  Кога игра како централен дефанзивец се нагубуе ама како ДМФ е одличен.
  G

  :icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
  Ја сум одговорен за таја тема, пошо ја иницирав да се развие у ваква каква што е. =)

  Хаха да се гризете малу а :) Важи бе, ќе биде. ;)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom