Марли
Поени од реакции
21.725

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • G
  Ај бе пеер честито нека е. Xd
  :)
  Иначе Бенитез може ќе биде тренер на Челзи догодина, лет д сеир бегин :pos:
  Овој Касано ако е здрав глава сечам, читав пред некој ден дека кога бил у Мадрид му пресадиле вештачка кожа на лицето да му се покријат лузните, му рекле 4 дена да не искача на сонце, тој отишол наредниот саат да се сонча на базен :pos2:

  P.S. Честито :)
  Хахаха, го прашуваат дали е ова исто со ударот што го примил од Тоти (ваљда на утакмицата го упукал и Тоти) и овој прво опцу нешто цензурирано е, и после вика кога ме удри Тоти ме болеше тука, сега кога ме удри овој ме боли тука, и после новинаров прашува во смисол а ќе се спаси главата твоја? и овој вика не знам, навивам за нив (ваљда у смисол нека не се спасува) :pos: луд :D
  С
  Марли на сите им честитав тебе едвај те најдов.Честито титула друже да ви се множат успеси и натака со среќа на сите натпреварувања на милан следечата година...На почеток реков милан ке биде и милан и би :pos:, искрено тоа само така го реков ама ете си земаа луѓето.Нека им е со среќа...
  Н
  Ај кај си, уште ти немаш пишано на нба темана од цел форум. :pos:
  М
  Истото како и Варман, прашај го само кога ќе си иде одприлика :)
  P
  Марли сине мој,ај нека ни е честито титулата !!! :helou:
  Н
  Шо се секираш, ако не Алиша, Вил Смит еднаш ќе го ставиш и то ќе му биди. :icon_lol:
  Случајно ми искочи ова во инфото на ФБот на затоплувачот:


  Kiril Lazarov повеќе од Goran Pandev

  :pos:
  Смеј се, смеј се, ќе ти ја пратам по пошта Walking tall да си ја читаш :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
  Абе испадна ко црнец да ме поздравил, затоа се насмеав :pos:

  Иначе честито титула, готово е веќе :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom