Марли
Поени од реакции
22.157

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Н
  :pos::pos::pos: шо си тиии :) Туку шала на страна, за НБА-ва, не си свесен колку сум се радувал ко зеде Детроит титула пред неколку години. Страшен тим имаа со Валасите.:)
  Навреме видов колку е сатот, никако не затоплуваше и се скрив под јорган :)

  Шала, ќе ме нема подолго време, презафатеност, не дека не ми се дреме пред компјутер. Честитки за победата, за малку ќе се уклучев и титули да честитам ама случајно видов табела, овие Наполи не се заебавале... :)
  Го украдов од кај тебе снешково.. хаха.. видов дека ја смена и мораше да ја стаам ја :pos:
  Истото и јас им го зборам, се погодија утакмиците, повеќето беа лесни, сите појаки ги изгуби, со Баерн луда среќа, така и Киево ќе поминеа :pos:

  Тоа е, дај да се договориме некако да ви го вратиме :)
  Мора да се здобиете со репутација пред повторно да ја дадете на Марли. ахх бе требa да се има уште едно екстра зеленко во вакви случаи :pos:

  Ај нареден пат :)
  Абе не се знае тоа, кој би рекол дека Бари ќе извади бод, или дека Лече нема да биде победен. :) 90% сте шампиони, 7% Наполи е, 3% сме ние. :)
  КоСЕРкар ќе станел и у НБА ќе куцал тогај ќе сме го виделе :pos2:
  Тука сум бе, пишав одма и ревју од натпреварот, не се секирај. :) Ајде честито титула, ако ја изгубите за седум кола стварно сте дибеци. :)
  Н
  Уште од вас ако изгубиме, за Детроит ќе навивам.:)
  Му реков Лемонот да ти го стави он пак со стапов за грав чукање :pos:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom