Марли
Поени од реакции
23.202

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ф
  Сакаш кладба на аватар една недела, ќе ти дадам 5 поени хендикеп? :)
  Eпа болдирај ги дека у профиливе не се гледа дека има линк ...:)
  Инаше Сијара е мислам таа, а овој погрешно сум го пишал прееска, Карја бил, али ме мрзеше да го мењам, и онака е анонимус.
  A за Пацо, Снајдер, евентуално Ето, и конечно Маикон, по заминувањето на Ибра џабе беше секој центар шут у 16те метри на Маикон, сеа добија таков играч, мада ја повеќе го глеам ко замена за Милито од наредна година.
  Бољи е од Мунтари, за без пари доаѓа :)
  Уз Пацини, се пополнија дупките, едниов за клупа место Мунтари другиов у прв тим, ќе се комбинира некако со Милито, или у пакет цела тројка Ето - Милито - Пацини против боси екипи што се бранат.
  У секој случај, појаки ќе се за едно скалило со него у екипа и колку толку се консолидираа ко што и лани беа средени во сите аспекти, и прв тим и резерви.
  G
  Не знаеш кој е вој шо треба да те пердаши нели? :)
  G
  Ооо момчета. Живнат си ми малце со миланов шо почнаа да ти личат на шампионски тим. :)
  Да те ебе овој:

  :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
  Иначе шо има? Добар?
  Супер тогаш.Ем печалиш пари ем уживаш.Измислено е тоа за твојта работа пошто остануваш до касно и работиш на компјутер.За телевизор подобро е Дрим Бокс да се земе а нема на тоа што нема...
  Колку пари плати за тоа ХД да гледаш утакмици?Квалитет задоволителен викаш а?Уште едно кабелче за во телевизор и премија
  Аоууффф статива бил овој, од кај се зачленуваат ваквиве :pos: Ко Курназот, тој беше еден што те прашуваше од Велес дали си :pos:
  Леле се вратил овој :pos2: ла феномена хаха а најбољи ми е и ова: lorente i fernando tores itaka ce imame pojce spanci. - барем од нешто придобивка :pos2:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom