Recent Content by |И.И|

 1. |И.И|

  Фан Клуб: Интер

 2. |И.И|

  Фан Клуб: Интер

  Како се пишуе на арапски : “ Сергеј малинкович савич ни даде 5 гола во последните 6 утакмици против Лацио “ ?
 3. |И.И|

  Фан Клуб: Интер

  Перишич Џеко напад , Гаљардини стартер …
 4. |И.И|

  Фан Клуб: Интер

  Maurohamed the goat fucker and his favorite goat. Пре би квака у вухан да лижеш него ли полов орган на оваа да и дадеш.
 5. |И.И|

  Фан Клуб: Интер

  Види го ти Син еј , слушна за Саудициве и на арапски почна да се обраќа . Замисли па да не купат , на аџилак ќе отиде , сунет ќе праи, ќе шири шариа со тоа километар постовите по форумов. :icon_lol:
 6. |И.И|

  Serie A 2021/2022

  Јувенташиве ден денес негираат било каква поврзаност со скандалот. Слично како муабетот кога бугар отишол во зоолошка и видел жирафа, и покрај тоа што со свој две очи ја видел , негира дека постои. Е тоа ти е јувенташ у случај со калчополи. Џабе Нетфликс цела епизода , нормално дека Морати е...
 7. |И.И|

  Фан Клуб: Интер

  Лукаку нема капацитет да изнуди ваков пенал
 8. |И.И|

  Фан Клуб: Интер

  Не научи Инзаги како да вади топка под притисок на сопствена половина , се виде тоа и против Аталанта и против Шахтјор.
 9. |И.И|

  Фан Клуб: Интер

  Прв пат сезонава ваков очај , еден мочан Де Зерби тактички те доминира и ти игра висок пресинг. А за нашиот висок пресинг па ни муабет да не праиме, млитаво во транзиција и шлаг на тортата очајни измени поготово Брозович за Туракот. На Скринјар свека да му се запали дека без него денес сигурно...
 10. |И.И|

  Фан Клуб: Интер

  Весино не постои на терен ... во транзиција сме очај а Шахтјор има кратери у одбрана.
 11. |И.И|

  Фан Клуб: Интер

 12. |И.И|

  Фан Клуб: Интер

  Ја мислам утната му е позицијата на Хакан , треба малце по напред да игра , на моменти со брозович се еден до друг ко задњи везни. Има и шут и пас и центаршут нема многу абер од тие квалитети колку позади повлечен.
 13. |И.И|

  Фан Клуб: Интер

  Ја вртиме бе опуштено сега дамбросио ке се појави у кадар.
 14. |И.И|

  Фан Клуб: Интер

  Овој Влахович како би се уклопил у Интер фацата му ебам коцкаста, дај Марота некоја магија напрај зимски преоден рок.
 15. |И.И|

  Фан Клуб: Интер

  Дамброзио влага у кадар на полувреме , Интер ја врти за 5 мин ... coincidence ? I think not.
На врв Bottom