|И.И|'s latest activity

 • |И.И|
  |И.И| одговори на темата Фан Клуб: Интер.
  • E90F739F-9401-45CA-824F-4B1D4FF01731.jpeg
 • |И.И|
  |И.И| реагираше на објавата на Aleksandar91 во темата Фан Клуб: Интер со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Џеко требаше да шутира. 10 од 10 пенали во ваква ситуација Џеко треба да ги пуца. Да нема дилема. Искуство еден тон. Што шут беше ова од...
 • |И.И|
  |И.И| одговори на темата Фан Клуб: Интер.
  Ја мислам утната му е позицијата на Хакан , треба малце по напред да игра , на моменти со брозович се еден до друг ко задњи везни. Има и...
 • |И.И|
  |И.И| реагираше на објавата на Vatren во темата Фан Клуб: Интер со Хаха Хаха.
  Среќа е споро гомново на гол, па некоја корист и од тоа.
 • |И.И|
  |И.И| одговори на темата Фан Клуб: Интер.
  Ја вртиме бе опуштено сега дамбросио ке се појави у кадар.
 • |И.И|
  |И.И| реагираше на објавата на Чекич во темата Фан Клуб: Интер со Хаха Хаха.
  Крајно возбудлива, конструктивна и пред се едукативна дискусија од големите фудбалски стручњаци и Џонтра Гвидолин, Урко Трапатони...
 • |И.И|
  |И.И| реагираше на објавата на Io Sono Interista во темата Фан Клуб: Интер со Хаха Хаха.
  Многу сум среќен што не сум дел од оваа дискусија :D
 • |И.И|
  |И.И| реагираше на објавата на Bianconero vero во темата Serie A 2021/2022 со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Aко Јуве е италијанскиот Арсенал, Наполи е италијанскиот Тотенхем.
 • |И.И|
  |И.И| реагираше на објавата на Mondonico во темата Serie A 2021/2022 со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Брат, не заебавај од вчера ли пратиш Серија А. За Наполи зборуваме, тимот кому во последно коло минатата сезона му требаше победа...
 • |И.И|
  |И.И| реагираше на објавата на Джонтра Вохохолта во темата Фан Клуб: Интер со Хаха Хаха.
  ХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА Кој е овој Чалета Цар што го засени дното на Урко во изминативе 4-5 страни. Требало да се земе...
 • |И.И|
  |И.И| реагираше на објавата на SK-92 во темата Фан Клуб: Интер со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  . Само пет години е тренер Инзаги. Конте во првите три-четири сезони водел тимови од Серија Б, за да во сезоната пред Јуве го допре...
 • |И.И|
  |И.И| реагираше на објавата на InTeR FaN во темата Фан Клуб: Интер со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Кога ќе напраиш споредба на еден тренер кој 2 години испаѓа по ред од ЛШ уште во група со мизерија од екипи и најлоши Реал и Барса...
 • |И.И|
  |И.И| реагираше на објавата на Vatren во темата Фан Клуб: Интер со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Факт: имаме послаб тим, но подобра игра од лани. Дали подобрата игра ќе донесе титула, ќе збориме у мај.
 • |И.И|
  |И.И| реагираше на објавата на Stefan-kobe во темата Фан Клуб: Интер со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Види сеа пак истите муабети, ама пошо ме живцираш ќе ги правиме пак. 1. Кој кур е Конте да си оди од тимот ако му е речено дека ќе си...
 • |И.И|
  |И.И| реагираше на објавата на Stefan-kobe во темата Фан Клуб: Интер со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Урко џабе се мачиш, ќе пројдеме групи ЛШ и ќе освоиме титула, а ти ќе останеш со курот у уста и муабетите за умрениот Конте. И да, сево...
На врв Bottom