doMiniC
Поени од реакции
10

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Да бе,,, лани беше муабетот мегу Суст 350 и Омнадрен, и на крај отидов со омнадренот. Топ се покажа за само 5 недели,, оваа година идам 8 недели омнадрен па после винстрол цела серија и толку за оваа година. Никад не сум комбинирал од еднаш затоа ме интересира какви резултати дава одеднаш.
    Ти праиш комбинација што лепи многу вода,,, јас би боље 7-8 недели само Омнадрен наместо да комбинирам Суст со нешто... прво 7-8 Омнадрен и после Винстрол...
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom