UEFA Champions League 2014-15

Кој ќе освои ЛШ?


  • Вкупно гласачи
    118
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

ЧЕНТО

Претседник
Член од
27 јануари 2007
Мислења
8.239
Поени од реакции
4.839
Леле па Арсенал и Јунајтед се ситат,Боатенг го ругаат....

Да можат да го купат ќе се навлажнат.
 
Член од
22 август 2009
Мислења
2.387
Поени од реакции
1.036
меѓу најдобри три сигурно е може моментално и најдобар и самиот Гвардиола си кажа. Ретко кој играл финале ЛШ и светско на тоа ниво што го играше Боатенг. Финалето на светско газеше.
 
Член од
26 август 2009
Мислења
1.880
Поени од реакции
2.258
Загубија фусбалгод-овите, тажен ден за фудбалот. Меси го сруши рекордот на Раул, omg горд сум што живеам во овој свет. :cuc:

Ве мразам сите. Добра ноќ.:нинџ:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
оние нискине топки по земја што се тркалаат Ахилова пета му се на Ноер :)
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.662
Поени од реакции
14.536
Колку сакаш можи да збориш за Боатенг, ебаго у моментот грешка напрај сакаше да ја прими и му избега топката, и Алонсо згреши па ај он е потценет. Лесно е да јајш хејтерски гомна можам и јас да тргнам така на секој маани да му барам. Боатенг е топ 3 штопер на светот и денес имаше одлични интервенции.
Не му објаснувај бе, изгубил 25 евра за 2 минути :pos:

еееееееееееее алонсо бе да ти изнаебам све женско у пичка што ти мрда по куќа да ти ебам тоа старото копиле непокретно мајку да ти ебам у пичка!!!!! и тебе гвардиола семката да ти ја ебам револуционистичка кој кур те тераше да го купуваш умреново све да му ебам ментално ја на него...живарникот да ви го ебам неспособен неможете еден шугав сити да победите да ви се мочам у тоа сортата ретардирана нацистичка швабска жута!!!!!!!! пичка ви матер малоумна, ехх све да ви ебам цццццццццццццццццццц.[DOUBLEPOST=1416951266][/DOUBLEPOST]акоооооооооооо ви ееееее све да ви ебам у пичка германскоооооооооооооооооооооооооооооооооо сисај пички мртви ви ебам!!!!!!!!!!!!!
 
M

Mario Gómez

Гостин
Ме интересира какво е чуството да си фан на екипи што не играат во ЛШ, некои и со години и да се убацуваш на темата и наместо да се пофали Агуеро да се лечат комплекси на порази на други екипи.:свиркам:
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Не му објаснувај бе, изгубил 25 евра за 2 минути :pos:
Види смешко хехехехе, тоа што ја сум изгубил 25 евра за 2 минути :D не го мења фактот дека Боатен е теле неписмено киксерско преценето а не потценето.
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.662
Поени од реакции
14.536
Кажи сметка да ти уплатиме 1500 денари, само да не кукаш по темиве
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.148
Ја преземам оваа тешка одговорност.

Тешки бруки Сити. Со играч повеќе, на домашен терен, им ја свртеа 1-0/1-2 за 5 минути.
Нема поглупава екипа од Сити, нема шанси.
Море смрдена екипа овие Сити бе, ропаци.
Дал има послаби од Сити?
Да неможат да си објаснат енглезиве што им се дешава...
Неколку пати се имам расправано за ова на форумот, одсекогаш сум тврдел дека Баерн со играч помалку не само што нема да се затворат него уште појше ќе напаѓаат, ретко која екипа има таков менталитет.
Го слушна некој Харт како ги мотивираше играчите во тунелот... Lets go, lets go boys... big heart :pos::pos:
:pos:

Поздрав до Алеманија од најселската лига на светот. Цмок.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom