UEFA Champions League 2014-15

Кој ќе освои ЛШ?


  • Вкупно гласачи
    118
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Ме интересира какво е чуството да си фан на екипи што не играат во ЛШ, некои и со години и да се убацуваш на темата и наместо да се пофали Агуеро да се лечат комплекси на порази на други екипи.:свиркам:
Топ е чувството да си фан на екипи што не играат во ЛШ, а последен пат кога играле им го испрале мозокот на 2 пати на овие со кои демек лечиме комплекси. Поздрав и иди издркај уште еднаш на пресвртот со играч помалце.
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.222
Поени од реакции
14.551
Абе и Бендтнер си мислеше дека е на ниво на Меси и Роналдо...

Не дека не е, тука се негде.
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
оние нискине топки по земја што се тркалаат Ахилова пета му се на Ноер :)
Ко на фудбалче, секогаш тие "спорите" главен проблем ми биле кога сум играл назад. :D
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.542
Поени од реакции
5.772
Ја преземам оваа тешка одговорност.









:pos:

Поздрав до Алеманија од најселската лига на светот. Цмок.
Utre mozhi i Bugarite na nivni formu vaka kje pravat. Ima Bugari ovde ? I tie so Bugarski pasosh se rachunate za Bugari.
 

ЧЕНТО

Претседник
Член од
27 јануари 2007
Мислења
8.239
Поени од реакции
4.839
Топ е чувството да си фан на екипи што не играат во ЛШ, а последен пат кога играле им го испрале мозокот на 2 пати на овие со кои демек лечиме комплекси. Поздрав и иди издркај уште еднаш на пресвртот со играч помалце.
Ај пушти си го 2010 финалето сеа со коментар на германски....:pos:
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.367
Поени од реакции
85.272
Премиер 8-2 Бундес

кул ова онака за заебавање беше..иначе Бундес ? НАЈЈАЧА ЛИКА ИКАДА ! И кошаркаската бундес лига е подобра од НБА ама тоа у други подфоруми и во друго време[DOUBLEPOST=1416952904][/DOUBLEPOST]
Го слушна некој Харт како ги мотивираше играчите во тунелот... Lets go, lets go boys... big heart :pos::pos:
Се исплатело.
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.148
Utre mozhi i Bugarite na nivni formu vaka kje pravat. Ima Bugari ovde ? I tie so Bugarski pasosh se rachunate za Bugari.
Не се секирај нема да има потреба од цитати, довербата у Ливерпул ми е на 0% моментално :D
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Ај пушти си го 2010 финалето сеа со коментар на германски....:pos:
Многу е тивок нешто германскиот. :D
Башка далеку е финалето, имаме нешто и после тоа, може ќе ти текне, навикнати сте да јадете пресврти. :pos:
 

ЧЕНТО

Претседник
Член од
27 јануари 2007
Мислења
8.239
Поени од реакции
4.839
Многу е тивок нешто германскиот. :D
Башка далеку е финалето, имаме нешто и после тоа, може ќе ти текне, навикнати сте да јадете пресврти. :pos:
Да бе и таа ти е спуштена вероватно ипак јубилејна е,едно од последните настапи во ЛШ.....:pos:
 

Jaqen H'ghar

Faceless man
Член од
25 март 2009
Мислења
1.077
Поени од реакции
1.272
Си ги искористи Сити грешките на Баерн. И да Боатенг е у топ 3 дефанзивци на свет.
И што е финтата со покушавање на тролање за пораз со играње еден играч помалку , посебно од некои што екипите не им играат ни ЛШ, а и да играат ќе бидат невидени бруки. Или пак оние што само ко да се фалат дека учестувваат и тоа им е најголем успех. :facepalm:

Нека им е честита победата на Сити и алал да му е на цимерот кога ми се јави на полувреме и рече уплати ми на се што имаш на кец. 5.75 коефициент, а јас немав муда ни 100че да пуштам зашто ја гледав во живо и каков глуп тренер е Пелегрини заедно со Сити, со играч повеќе ќе изгубеше . Ќе се упуцам у колено уште ми е криво што не ја изиграв.[DOUBLEPOST=1416953327][/DOUBLEPOST]Лани 2:1 во Минхен , на крај 2:3. Сега 1:2, 3:2 на крај.
 
M

Mario Gómez

Гостин
Додека водат Баерн, Сити се најсакати, појма си немаат... Коа ја вртат Сити, Баерн појма си немаат.

Не бе Интер, Милан и Манчестер си имаат. :pos:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom