Diablo 3

Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Шиткате нешо на АХ за еуро бе ? Врска нема .... нишо неможам да шитнам ...еден Стар Емералд шитнав за 1еур ебате ....:D
 

DarkLord

Невиден малер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
941
Поени од реакции
247
Некој луѓе стварно незнаат да уживаат во забавата.
 
Член од
14 декември 2005
Мислења
49
Поени од реакции
12
Diablo 3 na lager za desetina dena, cena = 3400 denari,
rezervirajte na e-mail
 
Член од
2 октомври 2009
Мислења
958
Поени од реакции
238
NAZDRAVJE NEKA E, ova e Amulet koj e mnogu jak koj ke go vidoa mi go baraa i si vikam cekaj da vidam dali ke go sitnam, abe go staviv i vo rok od 30 minuti otide.Ovoj amulet go znae aleksandar994


Items in review

Gizzard Locket
Time of transaction 20 Jul 2012 08:39 AM BST
Total value in review EUR23.62
--- надополнето: 20 јули 2012 во 17:00 ---
Шиткате нешо на АХ за еуро бе ? Врска нема .... нишо неможам да шитнам ...еден Стар Емералд шитнав за 1еур ебате ....:D
da da sitkam i toa kako
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
1.082
Поени од реакции
447
Кажете некои фарм спотови на првиот акт на инферно малце треба да подсоберам пари за појака опрема за во акт 2 играм монк ... ?
 

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
5.101
Поени од реакции
9.034
Кажете некои фарм спотови на првиот акт на инферно малце треба да подсоберам пари за појака опрема за во акт 2 играм монк ... ?
Уклучи го 9 quest "The Imprisoned Angel". Земи waypoint во Festering Woods, убиј ги елитните во двата crypts и би требало уште 1-2 елитни да имаш надвор по мапата. Потоа waypoint во Cemetery и исчисти ги гробниците. Потоа доколку не те мрзи можеш waypoint до Cathedral и исчисти ги сите 4 нивоа. Одкога ќе ги завршиш предходниве мапи земи waypoint до Leoric's Manor и исчисти ги Halls of Agony сите левели и завршуваш со The Butcher. Ресетирај игра и пак одново.

Еден run трае ~30-45 мин, од почеток дур влезеш во шема може да ти одземе повеќе време но колку повеќе пати го повториш стануваш поефикасен и побрзо ќе чистиш. Јас го рипав Cathedral во оваа шема, ме мрзеше да ги барам елитките внатре.
 

Steam.

wat
Член од
1 октомври 2008
Мислења
1.462
Поени од реакции
624
Член од
30 јули 2010
Мислења
157
Поени од реакции
40

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
5.101
Поени од реакции
9.034
Такви глупи багови дур трепнеш ги поправаат.

Уште да се толку брзи и да средат end-game супер ќе биде.
 

Steam.

wat
Член од
1 октомври 2008
Мислења
1.462
Поени од реакции
624
го видов на дело иначе, другар имаше 52 левел визард, штета шо и archonot у кој се трансформираш не трае ко год моудот.
 

Fallen`Angel

Im Gotham's Reckoning
Член од
26 мај 2007
Мислења
5.658
Поени од реакции
75
Играва е најголемо срање шо некад излегло од близард (активижн). Првите 3-4 дена заборавав да јадам од шо ми беше интересно, после 2 недели неможев да ја смислам више, сеа само се логирам да видам дали сум продал нешо на AH, а не дека ми е гајле.

Близард станале премногу алчни за пари. Играва е створена за брзо да им здосади на луге и да се вратат на wow пошо тоа им е главен извор на пари.

4 години нестрпливо чекање за 2 недели забава.

Се кладам дека пач 1.0.4 ке ја заебе диабло уште толку. А pvp нема да ја спаси бидете сигурни.
 
Член од
26 октомври 2011
Мислења
795
Поени од реакции
375
Јас ја свртев со барбериан и ми здосади веќе не ја ни играм мислев да ја поминам и со визард али ми е досадно и тешко...
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Играва е најголемо срање шо некад излегло од близард (активижн). Првите 3-4 дена заборавав да јадам од шо ми беше интересно, после 2 недели неможев да ја смислам више, сеа само се логирам да видам дали сум продал нешо на AH, а не дека ми е гајле.

Близард станале премногу алчни за пари. Играва е створена за брзо да им здосади на луге и да се вратат на wow пошо тоа им е главен извор на пари.

4 години нестрпливо чекање за 2 недели забава.

Се кладам дека пач 1.0.4 ке ја заебе диабло уште толку. А pvp нема да ја спаси бидете сигурни.

Amin....


Само што заборавија дека и ВОВ ја усраа со покемон битките,неизбалансираноста на класите (како на пример ...дека сите класи имаат ЛЕЧЕЊЕ .....) рејдовите кои што се СМЕШНИ во споредба со олд тајм рејдовите ....10мен рејдови ...ачивменти и срања.

А да , и CAP на неколку срања ....
 
Член од
27 јули 2012
Мислења
2
Поени од реакции
0
Prodavam Diablo 3 account so lvl 60 Demon Hunter, lvl 33 Barbarian i lvl 13 Monk. Accountot go prodavam zaedno so kutijata od igrata i celata nejzina sodrzina. Cenata moze da se odredi so dogovor. Koj e zainteresiran i saka da mi prati kontakt (Skype na primer) slobodno neka mi prati privatna poraka tuka na forumite. Dopolnitelna informacija, vo Skopje ziveam. Pozdrav
 

Attachments

Kajgana Shop

На врв Bottom