Diablo 3

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Продава некој стандард едишан ? ПА зошто не и со се експанзија ? Половно се разбира ..
Деновиве, Diablo III и експанзијатa Reaper of Souls ги имаш на попуст, двете по 20 евра.

За некој да ти ја даде половно, значи да ти го даде неговиот Battle.net акаунт, што значи да ти ги даде и сејвовите од WOW, HotS, Heartstone, StarCraft....
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.863
Поени од реакции
6.370
Деновиве, Diablo III и експанзијатa Reaper of Souls ги имаш на попуст, двете по 20 евра.

За некој да ти ја даде половно, значи да ти го даде неговиот Battle.net акаунт, што значи да ти ги даде и сејвовите од WOW, HotS, Heartstone, StarCraft....
Има љуѓе со акаунт само со Диабло и точка... порано некој тука ми нудеше такво нешто за вртоглави суми... инаку ова попустчето , ми лајк ит :D .. фала...
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Има љуѓе со акаунт само со Диабло и точка... порано некој тука ми нудеше такво нешто за вртоглави суми... инаку ова попустчето , ми лајк ит :D .. фала...
На ибеј може и поевтино ќе најдеш ама мала ќе е разликата моментално, ради попустов. Тука ти е најсигурно.
 

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
5.094
Поени од реакции
9.016
Има љуѓе со акаунт само со Диабло и точка... порано некој тука ми нудеше такво нешто за вртоглави суми... инаку ова попустчето , ми лајк ит :D .. фала...
Лапај си ја сега е на попуст плус имаш Anniversary buff на Experience/Gold ако нешто ти значи. Сега првршува втора сезона и во април почнува трета, така да сите почнуваат од нула (без gold, gear и од 1 level). Добар тајминг е за нови играчи да се приклучат на играта.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom