Diablo 3

HeRbEs

-WandereR-
Член од
21 јуни 2005
Мислења
766
Поени од реакции
272
Enter a game key to activate it for this Battle.net account, which will allow you to play and manage the game it is associated with. ?????????????????????????/
Епа ок де внеси го key-number-от(од самата игра) и ќе ти се врзе играта со бателнет акаунтот.После тоа стартај ја играта и логирај се со тој бателнет акаунт на кој што си ја врза играта.Што е тука нејасно? :D :D :D
--- надополнето: 7 јули 2012 во 18:11 ---
Симната пиратска ? :D или дигиталка ја имаш земено? :D
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.515
Поени од реакции
1.266
Колку пари е играва ме интересира?И дали ја има у Југотон?
 
Член од
2 октомври 2009
Мислења
958
Поени од реакции
238
epa luge zaglaviv na ACT 3 staza 3 kaj bossot so otrovot sto e , nema kaj da begas od otrovot cela mapa e pozeleneta, veke cela nedela kaj nego sum

inace na inferno
 
Член од
26 октомври 2011
Мислења
795
Поени од реакции
375
Треба да користиш Overpower со Crushing Advance и со тоа кога си во отровот се полниш,зависи ако имаш лијф он хит и многу брзо се наполниш и немаш гајле.Јас без проблем го убивам. ;)
 
Член од
2 октомври 2009
Мислења
958
Поени од реакции
238
Random Dungeouns is a core element of Diablo 3, which allow gamers endless random gameplay, ete mi se ispolni zelbata da ima instanci vo diablo3, im pisuvav dosta za ova
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Random Dungeouns is a core element of Diablo 3, which allow gamers endless random gameplay, ete mi se ispolni zelbata da ima instanci vo diablo3, im pisuvav dosta za ova
Какви инстанци во Diablo 3?

Тоа што си го пишал е дека при секое стартување на играта, мапите ќе се различни, со различни пештери, подруми, чуда....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom