Фан Клуб: Ливерпул

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
21 јули 2009
Мислења
876
Поени од реакции
462
абе ве отворија ко паштета~! 2-0 на полувреме!:pos2::pos2::pos2:
вторион гол на Реина низ уши му пројде!
 
Член од
26 мај 2010
Мислења
135
Поени од реакции
4
zosto vikate NGOG e slab ... pa ovaa godina da imavme uste eden napagac kako nego odnosno vo napad da igraa NGOG NGOG 100 ptosot bojle ke bese odkolku TORES NOGOG .... tores nema zelba za igra ne e vo forma!
koga ednas pominal covek go pretrcal i dal gol nikogas !!!! ne e toj tores od pred 2-3 godini

za lukas neam komentar se bori se ubavo no mislam deka dzerard-morales se dobri za sredina ..
zimoska ni trebe elija i ( honda ili suarez )
избриши го постов оти ќе ти се смее секој што ќе прочита, нгог бил добар ? кога ја гледаш утакмицата сонего гарант у вена се маваш а за торес јесте изиграва уште со старата слава но и јас да сум и да мие воа копиле тренер нема гол да дадам а камо ли да трчам како улав .

--- надополнето ---

Коментарот ти е на место!!!
не е
 

sanos_a

www.autobusi.net/
Член од
12 декември 2008
Мислења
554
Поени од реакции
83
има ли некој кој мисле дека рој треба да остане до крај на сезона и дека сега би било самоубиство доколку се отпушти рој?
јас мислам дека поголемо самоубиство од рој да остане нема :uvo::toe:
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.516
Поени од реакции
11.358
Ќе лета стариот прилично сум сигурен во тоа!!! Само кој ќе дојде на негово место??
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
Не мора нов тренер, стварно.

Нека си оди Хоџсон, имам потполна доверба во Семи Ли, и цел резервен тим да се унапреди во прв, а сегашниот прв тим да се пушти на одмор до крај на сезона.
 

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.516
Поени од реакции
11.358
Не ме сфаќај погрешно пријателе,мала шега беше ова од мене,се извинувам!
И јас се шегував де :pos2: :pos2: знам дека беше шега !! Туку доволно беа шеги !! Сега некој да ми кажи мене што ќе си правимеееее ?? Ни менаџер имаме ни играчи имаме.....абе ништо немаме!! Кој да доаѓа кој да купува ?!! Сакам некој да кажи нешто !!! Да излезе некој со официјална изјава и да каже нешто информативно и оптимистичко!! Ако треба и нека излажи!!! Ајде да ве видам!!!
 
Член од
9 април 2009
Мислења
3.183
Поени од реакции
3.830
после оваа брука, рој треба САМ ДА СИ ПОДНЕСЕ ОСТАВКА!!! кој сака нека иди само овај мајмун да замини!!!
 
Член од
13 декември 2007
Мислења
2.409
Поени од реакции
428
А, кога ќе ми текне ... читавте она што го изјави вчера, или денес беше, Хоџо? Дека ќе ги одмара Џерард и Торес демек немаме ние проблеми и без нив, а денес кога од авион се гледаше деќа ќе не брукаат, а башка и двајцата катастрофално изиграа, тренеров наш вади централен дефанзивец и го мени со друг дефанзивец. Вади еден Макси, и за врв на шлагот го вади НГОГ, а не Торес, и ѓи остава нашите омилени ѕвезди да играат цел натпревар.

Па таква контрадикторност не сум видел до сега мајко мила.
 
Член од
29 август 2009
Мислења
326
Поени од реакции
23
Во овој момент Мартин о Нил да се донесе никој друг ...Со Селтик беше неприкосновен, а со Астон вила се бореше за лига шампиони дури беше тој, а сега Вила ќе отпадне ...Плус ја знаеме неговата страст за фудбалот, така да само тој според мене.
 

sanos_a

www.autobusi.net/
Член од
12 декември 2008
Мислења
554
Поени од реакции
83
има доста многу опции за тренер кој може да биде во ливерпул. освен о нил тука е и рајкард а и еден релативно млад тренер од некој клуб од германија кој го споредуваат со мурињо. сега останува одлука на американците
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom