olaf
Поени од реакции
3.830

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ќе те послушам иако сум голем скептик.
  Ја гледав прошлата, толку инфериорни Монтепаски не сум ги видел. Се посрамотија.
  Ivica^
  Ivica^
  Океј, фала ти :)
  olaf
  olaf
  нема проблем. во секое време. се надевам дека ќе се офајдиме денеска!
  позз
  Ivica^
  Ivica^
  Со здравје да си трошиш парите.
  Надал многу обори коефициент, ама битно добитен тикет излезе :)))
  Не очекував, но неможам да се пожалам и на ова, знаејки како беше пред само 6 месеци!
  Инаку остај што фали дефанзивец.......него веке панично ни фали цела лева страна од БЕК до КРИЛО!
  Тоа мене ме плаши.....затоа се надевав на Јанг!
  Но сепак испадна добро, се гледа дека новите Амери имаат добри и сериозни намери дека навистина сакаат да инвестираат во клубот, мада сега во овој трансфер период потрошени беа само 1.8 мил фунти....интересно.

  Сега на лето да се среди левата страна, и да се види што со дефанзиватта! Затоа што сепак имаме мноогу таленити на клупа....пр,Вилсон!Мислам за дефанзивици!
  Абе знам дека си фан..... али мислам дека не беше до толку загреан!

  Иначе горе доле, конечно да ни се поклопат мислења на мене и тебе! :D
  Отвори го слободно фан клубот, старата тема ќе ја затворам ако не е веќе и затворена.
  Фала брат...фала!
  Исто и на вас ви посакувам брзо решавање на проблемите!
  Фала брат...фала!
  Исто и на вас ви посакувам брзо решавање на проблемите!
  Jaс сум од Охрид, и? :) Немат привилегија по градој. А шо се десило со АЦАБ незнам. Не ви помина времетраењето на банот? Твојте 2 месеци кога завршија? Не се сеќавам точно кога беше ова, ќе проверам.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom